امکان دریافت اعلان های فیسبوک به گوگل کروم اضافه شد!

اگر از مرورگر‌ کروم استفاده می‌کنید، از این پس اعلان های فیسبوک را بدون نیاز به دانلود و نصب اپلیکیشن فیس‌بوک از طریق این مرورگر دریافت خواهید کرد.

به گزارش تیم رصد سمنا به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ در مرورگر کروم قابلیت جدیدی اضافه شده است که می توانید اعلان های فیسبوک را بدون نیاز به دانلود و نصب اپلیکیشن فیس‌بوک از طریق این مرورگر دریافت کنید. این مرورگر با بهره‌گیری از “Chrome Push” به وب‌سایت‌ها امکان ارسال اعلان (Notifications) برای کاربران را بدون نیاز به اپلیکیشن فراهم می‌کند. فیسبوک جزو یکی از این وب‌سایت‌هایی است که اکنون قابلیت ارسال اعلان را در مرورگر کروم پیدا کرده است.

برای فعال کردن این قابلیت جدید در مرورگر کروم و دریافت اعلان های فیسبوک در آن، ابتدا نرم افزار کروم خود را به‌روزرسانی کنید و اطمینان حاصل کنید که نسخه آخر بر روی گوشی شما نصب است. سپس این اپلیکیشن را اجرا کنید، و پس از آن به سراغ اپلیکیشن فیسبوک بروید و آن را اجرا کنید. در این زمان پیامی مبتنی بر ارسال و نمایش اعلان ها در گوگل کروم برای شما نمایش داده می‌شود که شما با تایید آن این قابلیت را فعال می‌کنید و از این پس اعلان های فیسبوک را در گوگل کروم دریافت خواهید کرد.

Go to TOP