مدیر کمیته امداد امام (ره) سمیرم خبر داد؛

جذب ۵۰۰ حامی از طرح محسنین برنامه ماه عسل

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان سمیرم گفت: ۵۰۰ نفر از خیران شرکت کننده در طرح محسنین برنامه تلوزیونی ماه عسل در شهرستان سمیرم جذب شدند.

عبدالرضا خودسیانی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا اظهار کرد:در طرح محسنین برنامه تلوزیونی ماه عسل امسال ۸۵۰ نفر به کمیته امداد امام خمینی (ره) سمیرم معرفی شدند که با تلاش همکاران ۵۰۰ نفر از آنان به عنوان حامی جذب شدند.

وی افزود: در جذب طرح محسنین رتبه اول جذب در استان اصفهان به شهرستان سمیرم تعلق گرفته که ۳۰۰ نفر در طرح محسنین و ۲۰۰ نفر در طرح اکرام ایتام اعلام آمادگی کردند.

خودسیانی گفت: طرح محسنین شامل خانواده های دارای سرپرست می باشد که سرپرست آنان از کار افتاده، بیمار و یا ورشکسته می باشد و طرح اکرام ایتام ویژه فرزندان بی سرپرست می باشد.

وی گفت: ۵۰۰ حامی جذب شده ماهانه مبلغ ۵۰ هزار تومان به بالا بنا بر موافقت خود حامی به حساب مددجویان ما واریز می کنند که کمک شایانی به امرارمعاش مددجویان می شود.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) سمیرم تصریح کرد: سال گذشته به ۴۸۰ یتیم و ۱۰۰ خانواده محسنین توسط ۵۷۰ حامی بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان کمک شد.

وی گفت: امسال با حضور ۱۰۷۰ حامی امیدواریم به ۴۸۰ یتیم و ۳۵۰ خانواده محسنین بتوانیم کمک های شایانی داشته باشیم تا شاهد افزایش رفاه زندگی مددجویان این مرکز باشیم.

خودسیانی با اشاره به تخفیف ۴ میلیارد تومانی خدمات اداری ویژه مددجویان از ادارات شهرستان گفت: درآمد حاصل از حامیان و صندوق های صدقات شهرستان ۱۲ میلیارد ریال بوده است که شاهد رشد نسبت به دوره گذشته بوده ایم.

Go to TOP