مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم مطرح کرد

نقش پررنگ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در صیانت از آرمان‌های انقلاب

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم گفت: نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خنثی‌سازی فتنه‌ها و صیانت از انقلاب بسیار پررنگ و با اهمیت است.

به گزارش تیم رصد سمنا به نقل از فارس، محمدعلی صابری ضمن گرامی‌داشت ۱۲ مردادماه سالروز تشکیل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار کرد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی نهادی عمومی و غیردولتی است که مسئولیت برنامه‌ریزی، هماهنگی، سیاست‌گذاری و نظارت و اجرای مراسم رسمی و مناسبات عمومی نظام جمهوری اسلامی را بر عهده دارد.

وی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را از دستاوردهای انقلاب اسلامی و موثر برای تحکم نظام دانست و افزود: این نهاد انقلابی به فرمان امام خمینی (ره) تشکیل و همواره در موقعیت‌های حساس تاریخی به وظیفه و رسالت خود عمل کرده است.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم تصریح کرد: ایجاد بستر مناسب جهت تعظیم شعائر و مناسبت‌های ملی- مذهبی، تعمیق باورها، ارزش‌ها و ترویج فرهنگ انقلابی، افزایش انگیزه مشارکت مردم در برگزاری مراسمات از اهداف این نهاد است.

وی اضافه کرد: اشاعه فرهنگ دینی و انقلابی و تثبیت و تعمیق آن در بین اقشار مختلف جامعه، از طریق برگزاری مراسم و استفاده بهینه از ظرفیت‌‍‌های ملی آن و زنده نگه ‌داشتن و گرامی‌داشت مناسبت‌های انقلاب اسلامی به منظور تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی از دیگر اهداف شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

صابری با اشاره به نقش شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خنثی‌سازی فتنه‌ها و صیانت از انقلاب افزود: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از ارکان اصلی تبلیغات انقلاب اسلامی است که با همراهی و همگامی با ملت ایران تلاشش در جهت حرکت در مسیر انقلاب اسلامی و زنده نگه ‌داشتن ایام‌الله و ارزش‌های والای انسانی ـ اسلامی و ایرانی است.

وی ضمن قدردانی از حضور پرشور، گسترده و آگاهانه مردم شهرستان در مراسم مختلف انقلابی اذعان کرد: برنامه‌ریزی و سازماندهی در برگزاری مراسم و مناسبت‌های ملی و مذهبی، سیاسی و انقلابی از جمله برگزاری مراسم دوازدهم فروردین، همکاری در گرامیداشت ۱۲ اردیبهشت روز معلم، همکاری در برگزاری روز کارگر، همکاری در گرامی‌داشت مراسم سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، چهاردهم و پانزدهم خردادماه، هفتم تیر، هشتم شهریور، سیزدهم آبان، نهم دی، روز جهانی قدس، دوازدهم و بیست و دوم بهمن از جمله برنامه‌های سالانه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.

وی داد: علاوه بر آن اگر مناسبت خاصی به وجود آید که قرار بر برگزاری راهپیمایی باشد این شورا به عنوان نهاد هماهنگ‌کننده در برگزاری این مراسم‌ها زمینه‌سازی حضور حداکثری و عمق بخشیدن به پیام مراسم و ارائه الگوهای مناسب را بر عهده دارد.

مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سمیرم ادامه داد: این نهاد انقلابی همیشه قدردان حضور حماسی مردم قدرشناس شهرستان در راهپیمایی‌ها، تظاهرات و مراسم انقلاب اسلامی بوده است.

Go to TOP