مسئول بسیج دانش آموزی سمیرم خبر داد؛

شرکت یکصد دانش آموز در اردوهای جهادی+عکس

مسئول بسیج دانش آموزی سمیرم گفت: در اردوهای جهادی طرح هجرت ۳ امسال بیش از ۱۰۰ دانش آموز از مقاطع راهنمایی و متوسطه شرکت کرده اند.

جواد اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار سمنا اظهار کرد: اردوهای جهادی در راستای محرومیت زدایی و استفاده حداکثری از اوقات فراغت دانش آموزان با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرستان از روز گذشته آغاز به کار کرد.

وی تصریح کرد: در این مرحله ۵۰ دانش آموز دختر و ۵۰ دانش آموز پسر در راستای بهسازی و زیباسازی ۵ باب مدرسه و همچنین بهسازی و زیباسازی امامزاده زیدبن علی (ع) و امامزاده سید احمد روستای آبملخ شرکت کرده اند.

اسماعیلی افزود: طراحی و نقاشی پ، کاشی و سرامیک آبخوری مدارس و سرویس بهداشتی، موزاییک و کف سازی در امامزادگان از جمله اقدامتی است که امسال در دستور کار قرار دارد.

وی گفت: این ارودی جهادی دانش آموزی به صورت ۱۰ روزه با اعتبار ۶۰ میلیون ریال برگزار خواهد شد که ۹ روز آن اردوی کاری بوده و روز پایانی اردوی تفریحی، فرهنگی و تربیتی می باشد.

  1. سینا گفت:

    سلام .بابت به تصویر کشیدن زحمات بسیجیان ممنون وسپاسگذاریم.فرهنگی اجتماعی بسیج دانش آموزی سمیرم

  2. علیرضا گفت:

    سلام. خداقوت برادران.ازآنجایی که این دانش آموزان عزیز آینده داران این مملکتند، آشنا کردن آنان بافرهنگ اصیل بسیج، و تقویت روحیه بسیجی در آنان از الزامات انقلاب است.این دانش آموزان باید بدانند که سالهای نه چندان دور، رزمندگانی که مردانه جلوی استکبار ایستادند و آنهمه شجاعت از خود نشان دادند و دنیا را به حیرت انداختند،همسن و سال همین ها بودند و باید با درس خواندن علاوه بر تخصص، تعهد و ایمان خود را افزون کنندو بدانند که هرچه علمشان زیاد شود اما تعهد و ایمان در آنان نباشد به درد این انقلاب نخواهد خورد. موفق باشید.انشاءالله.

Go to TOP