واکنش تند احسان علیخانی به انتقادات اخیر

احسان علیخانی پنجمین روز از برنامه خود را به انتقادات و حواشی اخیر برنامه “ماه عسل” پاسخ داد.

به گزارش تیم رصد سمنا به نقل از باشگاه خبرنگاران؛ شب گذشته در پنجمین روز از ماه مبارک رمضان ،علیخانی میهمان خانه‌های مخاطبان شد تا مردم از دریچه نگاهشان نظاره گر برگ دیگری از ماه عسل باشند.

پس از احوالپرسی مجری با مخاطبان برنامه و پخش آیتم مهمانان روز گذشته، با کنار رفتن دکور ماه عسل دو مهمان اصلی به انضمام سه مهمان که بر صندلی‌های انتهایی نشسته بودند، در فضای کهکشانی برنامه دیده شدند.

راضیه نصیری به همراه دخترش به این برنامه امده بودند، خانم نصیری در سن جوانی دچار یک بیماری نادر می شود و به سبب این بیماری مشکلات پوستی و مفصلی در دراز مدت برای او ایجاد شده بود بنابراین بعد از گذشت پنج سال از بیماری اش بدلایلی همسرش از او جدا می@شود و خود به تنهایی سرپرستی فرزندش رابه عهده می‌گیرد به همین منظور برای تامین مایحتاج زندگی خود و فرزندش شغل‌های زیادی چون رانندگی ،جوشکاری،فیلمبرداری ،عکاسی را تجربه کرده بود ودر حال حاضر هم در نانوایی مشغول کار بود.

زمانی که مهمان برنامه عنوان کرد که فیلمبرداری مجالس فرهنگی مدارس هم انجام می دادم احسان علیخانی با اشاره به این صحبت مهمان  گفت: در حال حاضر درامد فیلم برداری مجالس عروسی  از یک تهیه کننده  با سابقه ی تلویزیون بیشتر است ،برخی گمان می کنند  تلویزیون خانه ی پدر بنده است ،تلویزیون بودجه ندارد ولی تا دلتان بخواهد کارشناس دارد بعضی ها می گویند علیخانی هر کاری بخواهد می تواند انجام دهد و دستمان در پول بیت المال است این برنامه هزینه ای در دست بیت المال ندارد ولی با نظارت سازمان صداوسیما ست ،این مطلب را باید می گفتم چراکه حالم با شنیدن این حرفها بد می شود.

مهمان بعدی عقیل پسر هشت ساله‌ای بود که مادرش بدلیل اعتیاد در کمپ بسر می برد وپدرش هم بدلیل تصادف خانه نشین شده بود عقیل هم در طی این مدت بعداز تحصیل در مدرسه ،از ساعت سه  تا شش بعدازظهر در تراشکاری کار می کند و ماهیانه ١٠٠هزار تومان دستمزد می گیرد پدر این پسر در چادر زندگی می کند و عقیل شبها در خانه همسایگان می خوابد.

اقای صادق زاده هم به همراه مادرش که روی ویلچر نشسته بود در صندلی های انتهایی ماه عسل بودند این اقا سالها از مادر بیمارش مراقبت می کند و هرگز حاضر نبود اورا به خانه سالمندان ببرد.

.در کنار انها خانمی بود که بدلیل بیماری سخت مادرش توانایی نگهداری و پرسناری از او وا نداشته بنابراین او را به خانه سالمندان برده بود.
گویا برنامه ماه عسل امسال با اوردن مهمانانی جدا از مهمانان اصلی برنامه قصد دارد  یک قصه را از نگاههای مختلف تحلیل بررسی کنند.

احسان علیخانی  باز به صحبتهای ابتدایی خود اشاره کرد و افزود:بی معرفتی و صحبتهایی که در اطرافمان می بینیم ومی شنویم دل انسان را به درد می اورد حرفهایی که منطبق با واقعیت نیست ،من نباید در مورد بحث مالی برنامه حرفی می زدم چراکه سازمانی داریم که قاعده ی ان مشخص است .

در پایان علیخانی اشاره کرد که از سوی کمیته امداد برای کمک به عقیل اعلام آمادگی کردند.

علیخانی بعد از خروج از قاب ماه عسل گفت:هر کدام از ما در وسط و قلب قصه ها قرار می گیریم و لااقل  به ان فکر کنیم برداشت ان هم برای شما آزاد است.

گزارش: سمیه مردانی

Go to TOP