از صبح فردا در سمیرم:

کانون طلوع اندیشه میزبان دانش آموزان شهرستان

مدیر کانون طلوع اندیشه سمیرم:مدارس بانو صادقی، خدیجه کبری، شهید فهمیده و آمنه و پایگاه های شهرهای حنا، کمه، ونک و همچنین بخش پادنا از صبح فردا میزبان دانش آموزان و علاقه مندان می باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، فعالیت کلاس ها و برنامه های تابستانه از فردا اول تیر ماه در کانون طلوع اندیشه ، بهار اندیشه و پایگاه های تعیین شده توسط این کانون ها آغاز می شود.

سحرخیز مدیر کانون طلوع اندیشه سمیرم در گفت وگو با خبرنگار ما از فعالیت ۴ پایگاه تابستانه در سطح شهرستان خبر داد و گفت: مدارس بانو صادقی، خدیجه کبری، شهید فهمیده و آمنه و پایگاه های شهرهای حنا، کمه، ونک و همچنین بخش پادنا از صبح فردا میزبان دانش آموزان و علاقه مندان می باشند.

مدیر کانون طلوع اندیشه با بیان اینکه ثبت نام در این پایگاه ها برای عموم آزاد می باشد گفت: بیشترین استقبال بین دانش آموزان مقاطع ابتدایی و متوسطه اول(راهنمایی) است و افراد  ۱۸تا۲۰سال و حتی برخی از والدین نیز در این برنامه ها شرکت کرده اند.

وی هدف از برگزاری این کلاس ها را شناسایی استعدادهای پنهان شهرستان، پرورش هرچه بیشتر تعامل و همکاری و غنی سازی اوقات فراقت نوجوانان و جوانان شهرستان اعلام کرد.

سحرخیز با بیان این که از افراد دارای توانایی های خاص برای همکاری با کانون طلوع اندیشه  استقبال به عمل می آید زمان اختتامیه این برنامه ها را ۳۰مرداد ماه سال جاری اعلام کرد که طی این مراسم از افراد فعال و برتر در این دوره تجلیل به عمل می آید.

Go to TOP