طی مراسمی

مدیر جهاد کشاورزی سمیرم معرفی شد

همزمان با هفته جهاد کشاورزی، احمد تیموری به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی شهرستان سمیرم منصوب شد

به گزارش پایگاه خبری سمنا از سمیرم به نقل از خبرگزاری فارس ظهر امروز طی مراسمی احمد تیموری به عنوان مدیر جدید جهاد کشاورزی این شهرستان معرفی و از خدمات همت‌علی انصاری تقدیر به عمل آمد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان در این مراسم، خدمت به مردم را توفیق الهی دانست و اظهار کرد: باید از فرصت‌های بهتر برای استفاده را برای خدمت‌رسانی به مردم داشته باشیم.

حمیدرضا صادقی با اشاره به اینکه جشنواره شهید رجایی به منظور ارزیابی عملکرد دستگاه‌های خدمت‌گذار هر ساله اجرا می‌شود، گفت: جهاد کشاورزی استان اصفهان در چند سال اخیر به صورت متمادی به عنوان دستگاه برتر خدمت‌گذار در سطح استان مطرح شده است.

وی ضمن گرامی‌داشت هفته جهاد کشاورزی، این هفته را فرصتی مناسب برای معرفی خدمات و ظرفیت‌های بخش کشاورزی به عموم مردم دانست و تصریح کرد: میانگین بارندگی کشور ایران ۲۵۰ میلی‌متر است که این میزان کمتر از یک‌سوم میانگین بارندگی در دنیا است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان با بیان اینکه استان اصفهان با میانگین ۱۲۰ میلی‌متر بارندگی، نصف میانگین بارندگی کشور را دارد، افزود: شهرستان سمیرم بیشترین خسارت در زمینه خشکسالی را در سطح استان اصفهان متحمل شده است.

وی با تاکید بر اینکه کشور ایران کشوری خشک است، سوء‌مدیریت در بهره‌برداری از منابع آبی را دلیل اصلی خشکسالی عنوان کرد و ادامه داد: باید بپذیریم در چند دهه گذشته به دلیل عدم بهره‌برداری مطلوب از منابع آب امروز دچار مشکل هستیم که در گذشته نیز استان اصفهان این خشکسالی‌ها را تجربه کرده است.

در ادامه مدیر جدید جهاد کشاورزی سمیرم، با اشاره به ظرفیت‌های شهرستان در بخش کشاورزی اظهار کرد: بهینه سازی مصرف آب، اولویت اول فعالیت‌های بخش کشاورزی شهرستان است.

احمد تیموری همچنین با تاکید بر استفاده از ظرفیت‌های مراکز تحقیقاتی کشاورزی و کمیته‌های تخصصی آب و کشاورزی شهرستان گفت: تغییر الگوی کشت نیز اولویت دیگر جهاد کشاورزی سمیرم است.

 به گزارش فارس، احمد تیموری پیش از این مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان دهاقان را بر عهده داشت و وی مدیریت جهاد کشاورزی دشتستان را نیز در کارنامه خود دارد.

 

  1. علیرضا انصاری گفت:

    با سلام
    خسته نباشید می گم ب عموی نازنینم و امید وارم در پست جدیدشان همواره موفق و پیروز باشند. و همچنین برای آقای تیموری با استعانت از خداوند تبارک و تعالی می خوام در سمت مدیریت همواره موفق باشند

Go to TOP