طی مراسمی

از ۱۵۰ دانش‌آموز برتر قرآنی در سمیرم تجلیل شد

طی مراسمی از ۱۵۰ دانش‌آموز برتر قرآنی در مسابقات قرآن و معارف اسلامی سمیرم تجلیل شد.

به گزارش تیم رصد سمنا به نقل از فارس، پیش از ظهر امروز غلامرضا انصاری‌پور، معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش سمیرم در مراسم تجلیل از ۱۵۰ دانش‌آموز نخبه قرآنی در محل مسجد حضرت ابوالفضل (ع) سمیرم اظهار کرد: این دانش‌آموزان در مسابقات قرآن کریم منطقه‌ای و استانی به رتبه‌‌های برتر دست یافتند.

وی موفقیت دانش‌آموزان را در مسابقات قرآنی ارزشمند و مهم دانست و افزود: بیش از ۸۰۰ دانش‌آموز در مرحله شهرستانی به رقابت پرداختند که از این تعداد ۱۵۰ دانش‌آموز به مرحله استانی راه یافتند.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش سمیرم تصریح کرد: در مرحله استانی نیز هانیه آصفی و فاطمه بهرامیان به ترتیب در رشته‌های تفسیر و حفظ قرآن کریم موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند.

وی با اشاره به هجمه و جنگ‌ نرم دشمنان، بر لزوم توجه به فرهنگ دینی و قرآنی در میان دانش‌آموزان تاکید کرد و گفت: اجرای فعالیت‌های قرآنی در جهت تقویت مبانی دینی و اسلامی دانش‌آموزان نقش مؤثری دارد و برای متولیان امر دین پربرکت و افتخارآمیز است.

به گزارش فارس، در این مراسم از ۱۵۰ دانش‌آموزان برتر قرآنی در مسابقات قرآن و معارف اسلامی در رشته‌های حفظ، قرائت، مفاهیم، تفسیر، نهج‌البلاغه، احکام، اذان، صحیفه سجادیه و انشاء با موضوع نماز با اهدای جوایز تقدیر شد.

Go to TOP