آستان امامزاده ابراهیم (ع) میزبان اولین شورای اداری سمیرم بود

اولین جلسه شورای اداری شهرستان سمیرم امروز در آستان مقدس امامزاده ابراهیم (ع) سمیرم با حضور مسئولان شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار سمنا، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در این جلسه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری اظهار کرد: با توجه به شعار سال مردم باید از عملکرد صحیح مسئولان دفاع کرده و دولت تمام توان خود را در جهت حل مشکلات مردم به کارگیرد.

حسن عجمی افزود: امروز تحریم ها تنها وسیله دشمن بوده و جنگ امروز جنگی اقتصادی بر علیه کشور ماست و برای عبور از آن باید با تسریع و تسهیل در سرمایه گذاری از نیروی کارآمد و مبتکر ایرانی استفاده شود.

وی تصریح کرد: همه مردم موافق حل مسئله هسته ای ایران با  مذاکرات بوده و خواستار رفع تحریم ها پس از توافق می باشند.

فرماندار شهرستان سمیرم در اولین نشست شورای اداری شهرستان با تبریک سال نو وجود بارش ها در ابتدای سال و شروع و پایان این سال همراه با یاس نبوی را نشانه ای از خیر و برکت در این سال دانست.

محمد حسین نصرتی افزود: شعال سال ها هوشمندانه انتخاب شده و نباید شعار های سال های گذشته فراموش شود و ضمن عمل به آن ها امروز باید به شعار امسال توجه ویژه داشته باشیم.

وی گفت: خدمت صادقانه مسئولان بهترین راه تحقق شعار سال جدید از طرف دولت می باشد که در این راستا تمام مسئولان را به کار و مدیریت جهادی دعوت می کنم.

نصرتی با تقدیر از عملکرد مناسبت ستاد سفرهای نوروزی شهرستان سمیرم گفت: نبود تصادف فوتی در شهرستان سمیرم یک رخداد بسیار خوب بوده و نشان از عملکرد مناسب پلیس در این زمینه می باشد.

وی با اشاره به مذاکرات هسته ای گفت: حق هسته ای ایران امروز توسط تمام ایران به رسمیت شناخته شده و بدون شک راهنمایی های مقام معظم رهبری در این مسیر بسیار راهگشا بوده است.

فرماندار سمیرم افزود: به رسمیت شناخته شدن ایران به عنوان قدرت هسته ای یک ثمره بزرگ در جهان برشمرده می شود و حرکت تیم هسته ای ایران در محافظت از ارزش های ملی می باشد.

به گزارش سمنا در پایان از اداراتی که در ستاد سفرهای نوروزی شهرستان فعالیت داشتند تقدیر شد و پس از پایان جلسه مسئولان به دیدار و تبریک سال نو با یکدیگر پرداختند.

Go to TOP