سی‌و‌ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف در سمیرم برگزار می‌شود

سمنا – رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سمیرم گفت: سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه در سمیرم برگزار می‌شود.

سمنا – رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سمیرم گفت: سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم اوقاف و امور خیریه در سمیرم برگزار می‌شود.

به گزارش سمنا ، علی مبشری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمیرم اظهار کرد: ثبت نام از متقاضیان شرکت در سی و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم در مرحله شهرستانی در سمیرم از ابتدای ماه رمضان شروع شد و تاکنون ادامه داشته است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۲۲۰ نفر برای حضور در این مسابقات ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام به نشانی اینترنتی ghoraniyan.ir اقدام و یا به صورت حضوری به اداره اوقاف و امور خیریه سمیرم مراجعه کنند.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سمیرم تصریح کرد: سی و ششمین دوره مسابقات در دو مقطع سنی زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال در رشته‌های حفظ، قرائت، ترتیل، اذان و مفاهیم قرآن کریم انجام می‌شود که رشته حفظ در رشته‌های حفظ یک جزء، یک و نیم جزء، پنج جزء، ۱۰ جزء، ۲۰ جزء و حفظ ۳۰ جزء قرآن است.

وی با بیان اینکه نفرات برتر از هر رشته به مسابقات استانی راه پیدا می‌کنند ادامه داد: مرحله شهرستانی مسابقه مفاهیم تخصصی هم‌زمان با سراسر کشور در سوم آبان ماه در امام‌زاده سلطان ابراهیم سمیرم برگزار می‌شود.

مبشری خاطرنشان کرد: اطلاع رسانی به تمام دانش‌آموزان که سال قبل در مسابقات شرکت کرده بودند از طریق پیامک و همچنین نصب بنر در بقاع متبرکه و اماکن عمومی سطح شهر انجام شد.

Go to TOP