مهمترین اتفاق سال 93 از زبان جهانگیر الماسی:

صاحبخانه یکسال دیگر به من اجازه سکونت داد

جهانگیر الماسی گفت: بهترین اتفاق سال ۹۳ برای من این بود که درست دقیقه ۹۰ که صاحبخانه به من گفت خانه را تخلیه کنم اتفاقی افتاد که باعث شد ۱سال دیگر در آنجا بمانم.

به گزارش پایگاه خبری سمنا به نقل از باشگاه خبرنگاران، جهانگیر الماسی بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص روند کاری خود در سال ۹۳ گفت: بدترین اتفاقی که در سال ۹۳ برای من افتاد این بود که فیلمم با مشکل مواجه شد زیرا  این فیلم بیانگر تمام رویاهای من بود همچنین برای آن بسیار تلاش کردم.
3053353_524
وی در ادامه افزود: بعد از این کار به این نتیجه رسیدم که هر چقدر سطحی‌تر کار کنی بهتر است و نباید هیچ چیز را جدی گرفت و بهترین اتفاق سال ۹۳ برای من این بود که درست دقیقه ۹۰ که صاحبخانه به من گفت خانه را تخلیه کنم اتفاقی افتاد که باعث شد یک سال دیگر در آنجا بمانم.
الماسی در ادامه اظهار داشت: دوست دارم سینما در سال ۹۴ سینما باشد و باید کمی با تعریف سینما هم سو شویم به عنوان مثال سینما با فیلم فرق دارد، در سینما فیلم هم نمایش داده می‌شود ولی سالن سینما یک مجتمع اقتصادی، فرهنگی است و آنچه در سالن سینما مهم است با هم خندیدن،‌با هم عکس‌العمل نشان دادن،‌سلیقه مشترک داشتن و منافع مشترک داشتن است.
وی در ادامه افزود: باید کمی تعاریف خود را در مورد بازیگری اصلاح کنیم چون ما آن را اشتباه فهمیدیم و وقتی از واژه بازیگری در مورد آن استفاده می‌کنیم یعنی آن را جدی نگرفته‌ایم، حالت جدی آن اکتینگ است که در اروپا استفاده می‌شود که به معنای حرکت و تاثیرگذاری است و غیر آن بازیگری است.
الماسی در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم سال ۹۴ سال خوبی برای جشنواره فجر باشد؛زیرا هر ساله تجربه تازه‌ای کشف کرده‌ایم و آزمایش و خطا داشتیم.
Go to TOP