با حکم مدیر کل سازمان تبلیغات استان اصفهان:

نظری رئیس سازمان تبلیغات سمیرم شد

حجت الاسلام مصطفی نظری امروز طی حکمی ریاست سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سمیرم را به دست گرفت.

به گزارش خبرنگار سمنا، صبح امروز مراسم تودیع معارفه رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سمیرم با حضور مدیر کل این سازمان در کنار مدیران شهرستانی و مسئولان هیات مذهبی برگزار شد.

نصرتی، فرماندار سمیرم در این مراسم اظهار کرد: با توجه به وضعیت فعلی جهان و حملات دشمنان به اسلام در جهت مخدوش کردن چهره واقعی آن، وظیفه سازمان تبلیغات خطیر تر از گذشته بوده و امروز وظیفه ما نشان دادن اسلام واقعی است.

امام جمعه سمیرم افزود: امروز کار از تهاجم فرهنگی و ناتو فرهنگی گذشته و جنگ امروز جنگی تن به تن و در داخل خانه هاست که مقابله با آن نیازمند اتحاد و یک دلی همه اقشار جامعه را می طلبد.

رئیس جدید سازمان تبلیغات با اشاره به اهمیت فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی اظهار کرد: با حضور خود به دنبال رفع نقاظ ضعف و افزایش نقاط قوت گذشته می باشم تا بتوانم به خوبی خدمت کنم.

مدیر کل سازمان تبلیغات استان اصفهان با اشاره به اینکه مدیر فرهنگی باید در بطن مردم خود باشد تا با دغدغه آنان آشنا شود، گفت: در برنامه خود جابجایی مدیران قدیمی و همچنین مدیران پروازی را در دستور کار داریم.

حجت الاسلام سید محمود فقیهی از ۵ هزار هیئت ثبت شده در استان خبر داد و گفت: دشمن امروز هیئت های مذهبی ما را هدف گرفته و ما باید هوشیارانه در این جنگ حاضر باشیم.

وی از اهمیت تحصیلات مسئولان هیات مذهبی و مداحان خبر داد و گفت: در هیئت ها برای ساخت زیر بناهای جامعه اسلامی باید به کودکان و نوجوانان توجه ویژه شود تا از این پتانسیل های بالا در آینده بهره مند شویم.

حجت الاسلام مصطفی نظری گفت: امیدورام در دوران خدمت خود بتوانم با ایجاد تعامل کار ها را جلو ببرم زیرا که امروزه انجام امور با همدلی و اتحاد شدنی است.

Go to TOP