حمید درخشان در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:

هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس مشکل و گرفتاری ندارد

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنانی که در نیم فصل جذب کردیم، بسیار خوب هستند و می توانند در نیم فصل دوم کمک های زیادی به ما بدهند.

به گزارش پایگاه خبری سمنا به نقل از دانشجو، حمید درخشان پس از بازگشت از اردوی امارات اظهار داشت: به هر حال کار در تیم پرسپولیس بسیار سخت و مشکل است و به جرات به شما می گویم هیچ باشگاهی به اندازه این تیم گرفتاری و مشکلات ندارد. شما ببینید بعضی از تیم ها که صنعتی یا دولتی نیستند، یک دهم داستان‌های ما را ندارند و قرارداد بازیکنان به موقع و بدون دخالت کادر فنی از سوی باشگاه پرداخت می شود و بازیکنان با خیال راحت سر تمرین می روند و با تمرکز بالا بازی می کنند، اما باید پذیرفت باشگاه پرسپولیس هم یکسری مشکلات و محدودیت هایی دارد و به هر حال من فقط یک سرمربی هستم.

او درباره اعتراض برخی به جذب بازیکن در نیم فصل گفت: براساس نیازهای تیم بازیکن جذب کردیم. باید بازیکنانی به تیم اضافه می کردم که بتوانند در نیم فصل دوم و در لیگ قهرمانان آسیا ما را همراهی کنند. ما بازیکنانی گرفتیم که بسیار خوب هستند و می توانند در نیم فصل دوم کمک های زیادی به ما بدهند.

سرمربی پرسپولیس درباره انصراف از دادن پیراهن شماره هفت به بازیکن برزیلی عنوان کرد: باید قبول کنبم که شماره هفت پرسپولیس باید به بایگانی و خاطرات سپرده شود؛ چون پیراهنی بوده که یکی از اسطوره های فوتبال ایران علی پروین پوشیده و خوشحالم که این اتفاق رخ داد و کار صورت نگرفت.

درخشان در پایان درباره اردوی پرسپولیس در کشور امارات و شرایط بازیکنان گفت: اردوی بسیار مفید و موثری پشت سر گذاشتیم. ما در این مدت تمرینات سخت و فشرده ای را انجام دادیم و تمرینات ما بسیار خوب بوده است. در نیم فصل دوم تغییر و تحولاتی داشتیم و با این اردو و زمانی که داشتیم، امیدوارم که همه بازیکنان به هماهنگی لازم رسیده باشند. سعی کردیم از این بازیکنان در بازی های تدارکاتی استفاده کرده تا عیارشان برای ما مشخص شود. امیدواریم با برنامه و طرح هایی که داریم در نیم فصل دوم و در بازی های آسیایی موفق باشیم.

Go to TOP