کفاشیان: از حالا نباید درباره قهرمانی در آسیا صحبت کنیم

در روز چهارم رقابت‌های جام ملت‌های آسیا تیم‌های ملی فوتبال ژاپن با فلسطین و اردن با عراق به مصاف یکدیگر می‌روند.

به گزارش  تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از باشگاه خبرنگاران،

تیم ملی راهی سیدنی شد
اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای بازی روز پنجشنبه مقابل قطر راهی شهر سیدنی شد.

شاگردان کی روش دقایقی پیش (ساعت هشت صبح به وقت محلی) ، ملبورن را به مقصد سیدنی ترک کردند تا آماده دومین بازی مرحله گروهی شوند.

بیک‌زاده دستش را به تیغ جراحان سپرد
دست مدافع مصدوم تیم ملی در شهر ملبورن استرالیا زیر تیغ جراحان رفت.

دستِ مصدوم هاشم بیک‌زاده در شهر ملبورن استرالیا زیر تیغ جراحان رفت تا مدافع تیم ملی بعد از این عمل جراحی دوران نقاهت مصدومیت خود را سپری کند.

قرار است وی فردا به همراه پزشک تیم ملی به شهر سیدنی، محل برگزاری اردوی تیم ملحق شود.

بیک‌زاده پیش از آغاز مسابقات جام ملت‌های آسیا و در تمرین تیم ملی از ناحیه دست دچار مصدومیت شدید شد و این رقابت‌ها را از دست داد.

کفاشیان: از حالا نباید درباره قهرمانی در آسیا صحبت کنیم
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: صحبت از قهرمانی تیم ملی زود است و باید پس از صعود به مرحله بعدی در این باره صحبت کرد.

علی کفاشیان با بیان اینکه امروز (دوشنبه) از استرالیا به تهران بازمی‌گردد، اظهار داشت: دوست داشتم بمانم اما کارهای زیادی در ایران روی زمین مانده و باید به آنها رسیدگی کنم.

وی در مورد برتری ۲ بر صفر تیم ملی ایران مقابل بحرین در نخستین دیدار مرحله گروهی جام ملت‌های استرالیا عنوان کرد: بازی اول ما خیلی خوب بود و از آن مهم‌تر حضور تماشاگران بود و امیدوارم در دیدارهای آینده نیز همین حمایت صورت بگیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که آیا تیم ملی شانس قهرمانی دارد یا نه، گفت: ما همیشه امیدوار به قهرمانی هستیم و ناامید نیستیم. حرف از قهرمانی کمی زود است و باید چند بازی آینده را انجام دهیم و سپس در این مورد صحبت کرد. ابتدا باید به صعود و پس از آن به قهرمانی هم فکر کنیم.

رضاییان: حضور تماشاگران در ملبورن غیرقابل باور بود
مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان حضور تماشاگران ایرانی را در بازی با بحرین غیرقابل باور توصیف کرد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران؛ رامین رضاییان در مورد پیروزی ۲ بر صفر ایران مقابل بحرین در اولین بازی جام ملت‌های آسیا عنوان کرد: بازی خوبی انجام دادیم و پیروزی در این بازی روحیه بخش بود. نکته مهم حضور تماشاگران ایرانی در ملبورن بود که غیرقابل باور بود و انگار در ایران بازی می‌کردیم.

وی ادامه داد: هواداران خیلی به ما لطف داشتند و حتی در دقایق پایانی نیز در هتل در منتظر ما بودند. در سیدنی و سایر شهرها هم اگر به این اندازه استقبال شود شرایط خیلی خوبی خواهیم داشت.

مدافع تیم ملی در پاسخ به این سؤال که آیا از بازی نکردن مقابل بحرین ناراحت نیستی، گفت: در مورد اینکه چه کسی بازی کند کی‌روش تصمیم نهایی را می‌گیرد، بازی نکردن من مهم نیست و مهم موفقیت تیم ملی است. من آماده هستم تا هر زمان نیاز باشد برای تیم ملی به میدان بروم و مشکلی از این بابت نیست.

خبرگزاری فرانسه:
آینده فوتبال ایران‌ همراه با کی‌روش درخشان است

خبرگزاری‌ فرانسه طی گزارشی‌ به تحلیل پیروزی تیم فوتبال ایران مقابل بحرین پرداخت و نوشت: می‌توان برای فوتبال ایران همراه با کارلوس کی‌روش آینده درخشانی را پیش بینی‌ کرد.
به گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران به نقل از فرانس پرس، پیروزی ۲ بر صفر تیم فوتبال ایران مقابل بحرین‌در نخستین بازی از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا مورد توجه کارشناسان و خبرگزاری‌های مختلف در سراسر جهان قرار گرفت.

فرانس پرس در این باره نوشت: تیم فوتبال ایران فقط دو بازی دوستانه قبل از آغاز رقابت‌های جام ملت‌های آسیا انجام داد، اما شروع قدرتمند آنان نشان داد برنامه ریزی‌های کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی به همراه گزینش مناسب بازیکنان همگی دست به دست هم داده‌اند تا آینده‌ای روشن برای فوتبال ایران بسازد.

در ادامه این گزارش آمده است: ایران گلزنان بسیاری در اختیار دارد که نکته برتری این تیم نسبت به دیگر تیم‌های حاضر در استرالیا است، اشکان دژاگه، سردار آزمون، رضا قوچان نژاد، مهرداد پولادی، سید جلال حسینی، مسعود شجاعی، جواد نکونام و … همگی در کار گلزنی مهارت دارند با در اختیار داشتن چنین تیمی، رسیدن ایران به چهارمین عنوان قهرمانی‌ در جام ملت‌های آسیا هیچ دور از ذهن نیست.

کارلوس کی‌روش بارها از محدودیت‌هایی که تحریم‌ها برای تیم ملی ایران ایجاد کرده ابراز نارضایتی کرد اما به همه هواداران فوتبال در این کشور اطمینان داد آنان از نهایت توان و ظرفیت خود برای ارائه یک فوتبال زیبا و با کیفیت استفاده خواهند کرد.

Go to TOP