معرفی شهدای سمیرم/ دی ماه 2

شهید علیرضا آصفی

شهید علی رضا آصفی فرزند نورعلی که برای دفاع از دین وخاک، خود را آماده شهادت می کند و در وصیت نامه اش طوری از شهادت سخن می گوید که احساس هر خواننده ای را جلب می کند و یک هفته پس از نوشتن نامه اش به آرزویش می رسد.

نام  و نام خانوادگی شهید :علیرضا آصفی
فرزند :نورعلی
تاریخ تولد :۱۳۳۹/۹/۸
محل تولد :سمیرم
تاریخ شهادت :۱۳۶۰/۱۰/۱۴
محل شهادت :گیلانغرب
شهادت در عملیات :
وضعیت تاهل :مجرد
تعداد فرزند :-
نام یگان:
علت شهادت :
آخرین مسئولیت :
میزان تحصیلات :
شغل:کارگر
مزار شهید :گلزار شهدا سمیرم

به گزارش پایگاه خبری سمنا:

آخرین نامه به پدر ومادر
با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب و بنیانگذار جمهورى اسلامى امام خمینى و با درود به همه شهداى انقلاب اسلامى ایران مخصوصا شهداى جنگ تحمیلى عراق علیه ایران و با سلام به همه رزمندگان اسلام مخصوصا سپاهیان پاسدار که جان برکف و با ایمان به الله و پشتیبان ولایت فقیه شبانه روز با ایثار جان عزیز خود شبانه روز در جبهه‌هاى نبرد بر علیه صدامیان کافر در صف مقدم جبهه مى‌جنگند و با سلام به حضور شما پدر و مادرم و برادران گرامى که امیدوارم که حالتان خوب باشد و هیچگونه ناراحتى نداشته‌باشید.
بارى پدر و مادر عزیزم من فردا عازم جبهه نبرد حق علیه باطل هستم و از شما میخواهم که برایم دعا کنید که شهادت نصیب من گردد و از شما خواهش میکنم اگر خدا خواست و من شهید شدم براى من گریه و زارى  نکنید زیرا من عزیزتر از على اکبر امام حسین (ع) نیستم عزیزتر از سایر شهدا نیستم زیرا بعضى از خانواده‌ها تنها یک فرزند داشته‌اند که او هم شهید شده‌است و از بعضى از خانواده‌ها بیش از دو نفر شهید شده‌اند.
باز هم مى‌گویم عزیزتر از سید ضیاءالدین قائم‌مقامى که در کوچکى مادر خود را از دست داد و با یتیمى بزرگ شد و اکنون اطلاع پیدا کردم بدست منافقین آمریکائى در کردستان به شهادت رسید نیستم باز هم از شما تقاضا میکنم که پشتیبان ولایت فقیه و روحانیت متعهد و مسئول باشید و براى سلامتى و طول عمر امام خمینى دعا کنید و از خدا بخواهید که من شهید بشوم و از تمام دوستان و آشنایانم بجاى من حلالیت بطلبید و براى پیروزى رزمندگان اسلام دعا کنید.
به امید پیروزى رزمندگان اسلام علیه کفر
خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار
و السلام ـ سرباز علیرضا آصفى  ۷/۱۰/۶۰
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام به حضرت مهدى و با درود به نایب برحقش امام خمینى و با سلام و درود بر ملت شهید پرور و قهرمان پرور ایران مخصوصا مردم سمیرم سلام بر ملتى که با خدمت در پشت جبهه خون رگ و اندام مرده انسانى را عامل محرکه مى‌بخشد و بار دیگر بر این یاور مستضعفان این پیر جماران که با مبارزه خود علیه دشمنان یک دم آرام نمیگیرد و با سلام به  تو اى پدر و مادر گرامى که مرا از کودکى تا حال رساندى و بزرگ کردى و به من پند آموختى که بتوانم خدمتى به اسلام کنم امیدوارم که اجر شما را خدا بدهد.
مادرعزیز که یک عمر در آغوشت بزرگ شدم هم اکنون توانستم که این جان بى‌ارزش را که جز آن چیزى نداشتم به اسلام و امام فدا کنم امیدوارم خدا قبول کند من از تو مى‌خواهم و از برادران و خواهرانم همچنین که براى من طلب آمرزش کنند و امیدوارم که تو و تمام برادران و خواهران بچه هایتان را طورى تربیت کنید که زینب وار با سخن منفجر کننده، کاخ صهیونیزم را واژگون کنند. انقلاب ما به خون نیاز دارد درخت اسلام به آبیارى احتیاج دارد از ماست که این درخت را آبیارى کنیم و من خیلى خوشبختم و تو اى مادر عزیز و پدر گرامى و برادر و خواهرم، عزیزانم خوشبخت باشید که برادرتان توانست با نثار جان و تن خویش یک قسمت بسیار بسیار کم این درخت را آبیارى کند.
چند تذکرى که دارم به پدر عزیز و مادر گرامیم و خانواده محبوب خویش خونسردى خود را حفظ کنید و خدا ناکرده نگویید که من فرزندم را در این راه دادم. شما فکر کنید که مرا نداشته‌اید. شما همیشه پشتیبان امام و ولایت فقیه باشید مردم مبارز و شهید پرور سمیرم همیشه ادامه دهنده راه شهیدان باشید، که اسلام را یارى کرده‌اید. امام را خداى ناکرده تنها نگذارید و پشتیبان روحانیت باشید. این منافقین که در مقابل شما مردم و خدا، و سپاه هستند تا مى‌توانید سرکوب کنید نگذارید که نفاق افکنى کنند. و من به شما برادران و خواهران عزیزم میگویم کسانى که مرا مى‌شناسند اگر از من بدى یا اشتباهى دیده‌اند امیدوارم مرا ببخشند و من در اینجا از این عزیزان خداحافظى مى‌کنم.خدانگهدار شما، به امید پیروزى در راه هدف جان بازم   –   وزدادن جان خوشحالم
خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار.
علیرضا آصفی

  1. شکرانه گفت:

    روحش قرین رحمت الهی ..
    کاش جوان های امروزی هم راه شهدا رو ادامه بدند ….

Go to TOP