رئیس اداره آموزش و پرورش سمیرم:

۹ دی حاصل موقعیت شناسی مردم ایران بود

رئیس اداره آموزش و پرورش سمیرم:موقعیت شناسی از ویژگی‌های خاص مردم این کشور است، مردم به خوبی رویدادها را رصد و در مواقع موردنیاز موج کوبنده مردم با مشت‌های گره خورده برای دفاع از حقانیت انقلاب به خیابان‌ها سرازیر شده است.

سید ضیاء موسوی در آستانه فرا رسیدن ۹ دی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم گفت: پیوند عمیق مردم با رهبری دینی امتیاز مهم انقلاب در مقطع کنونی است که خداوند متعال برای هر مقطعی رهبری را برای مردم تعیین و قرار داده است، هر زمان وحدتی ناگسسته بین رهبر الهی با مردم شکل گرفته بشر موفق شده در مسیر مستقیم حرکت کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش سمیرم ایمان را از انگیزه‌های اصلی حضور مردم در عرصه‌های گوناگون سیاسی، اقتصادی و اجتماعی برشمرد و گفت: انگیزه اصلی مردم در تمامی حضورهای سرنوشت‌ساز خود در صحنه‌های انقلاب سیاست نیست بلکه ایمان است، ایمان نیروی محرکه میان مردم و رهبری است.

موسوی با تاکید بر اینکه وجود چنین پیوند محکم بین مردم و رهبر در طول تاریخ بی سابقه است، ابراز داشت: موقعیت شناسی از ویژگی‌های خاص مردم این کشور است، مردم به خوبی رویدادها را رصد و در مواقع موردنیاز موج کوبنده مردم با مشت‌های گره خورده برای دفاع از حقانیت انقلاب به خیابان‌ها سرازیر شده است.

وی برنامه های آموزش و پرورش سمیرم را برگزاری مسابقات نقاشی و مقاله نویسی ،اعزام سخنران به مدارس سطح شهرستان اعلام کرد .

موسوی از همه دانش آموزان و فرهنگیان دعوت کرد که با شور و اشتیاق در مراسم روز ۹ دی شرکت و خشم خود را از استکبار اعلام کنند.

Go to TOP