واکنش حقیقی به برخورد برخی از هواداران پرسپولیس:

چون مشکل داشتم و گفتم پول بدهید پولکی شدم؟

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس در صفحه شخصی خود به انتقاد هواداران این تیم از خود به دلیل اظهارات چند وقت اخیرش واکنش نشان داد.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از فارس، رضا حقیقی هافبک تیم فوتبال پرسپولیس که این روزها پیگیر حل مشکلاتش هست با قرار دادن متنی در صفحه شخصی‌اش در یکی از شبکه‌های مجازی نسبت به این اتفاقات و همچنین واکنش عده‌ای از هواداران پرسپولیس صحبت کرد.

حقیقی در این‌باره نوشت: «واقعاً دم بعضی از مردم کشورمان گرم، خیلی باحالند وقتی استقلال را بردیم توی خیابان ما را می‌دیدند همه احترام می‌گذاشتند و از ما با غیرت‌تر و خوبتر و بهتر نبود اما الآن که مشکل داشتم گفتم باشگاه مشکلم رو حل کنه شدم پولکی، پول پرست و بی‌غیرت و بی تعصب و… بعضی‌ها واقعاً‌ خیلی باحالند اما من همیشه خودم زمانی که بچه بودم و طرفدار پرسپولیس بودم با اینکه سنم کم بود اما خداییش هیچ وقت احساسی فکر نمی‌کردم. وقتی واسه یه نفر مشکل پیش می‌اومد توی تیم محبوبم پرسپولیس و مجبور می‌شد که مصاحبه‌ای بکنه که به مذاق بعضی‌ها خوش نیاد خودمو چند دقیقه جای اون می‌ذاشتم تا ببینم حق با کیه.»

حقیقی در ادامه نوشت: «اما متأسفانه الان بعضی‌ها که اگه حتی ازشون اسم چند تا بچه‌های تیم محبوبشونو بپرسی بلد نیستن بگن میان و توی صفحات شخصی من یا بقیه بازیکنان بی دلیل و بدون اینکه حتی یه ذره از مشکل من رو بدونن توهین می‌کنند. بابا به پیر به پیغمبر من عاشق پرسپولیسم و هرچی از این فوتبال گیرم اومده قسمت اعظمشو مدیون پرسپولیسم اما به امام حسین این دلیل نمی‌شه که اگه باشگاه پرسپولیس هر بلایی خواست بتونه سر من بیاره چرا یه نفر خودش و نمی‌ذاره جای من… خداااااا…»

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: من از اینکه تو خیابون با اسم اینکه رضا حقیقی بازیکن پرسپولیسه مردم من و می‌شناسند لذت می‌برم من پرسپولیس رو با هیچی عوض نمی‌کنم و نخواهم کرد. ولی بعضی وقت‌ها مشکلاتی برای آدم پیش می‌آورند که آدم فکر می‌کنه که از قصد این کار انجام شده که از این تیم بره. بعضی‌ها هم واقعا خیلی بی انصافن. آیا همین من نبودم که وقتی از فجر اومدم پرسپولیس تیم پرسپولیس توی جدول ۱۴ بود و آخر فصل وجود من و بقیه باعث شد که تیم ششم بشود و تو نیم‌فصل دوم جزو سه تیم اول باشه و حتی تیم به فینال جام حذفی بره. آیا من پارسال که تیم پرسپولیس نایب‌قهرمان شد واسه تیمم بد کار کردم. اگه بد بودم چرا به تیم ملی دعوت شدم و رفتم جام جهانی هم بازی کردم اما متأسفانه بعضی‌ها تا یه اتفاق بد از طرف من می‌بینند که اونم حق با منه همه کارهای قبلی و مثبت من رو می‌برند زیر سؤال و انتقادهای کاملاً‌ مغرضانه انجام می‌دن اما من دلسرد نمی‌شم و امیدوارم پرسپولیس بتونه مشکلات منو حل کنه و من با قدرت تو این تیم بمونم تا یه رضا حقیقی جدید را ببینید. اون افراد هم فقط واسه‌شون دعا می‌کنم که ان‌شاءلله دست از این کارهاشون بردارند. گر خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز/ می‌کشم ناز یکی …

Go to TOP