رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سمیرم:

۱ میلیارد ۳۸ میلیون تومان معرفی نامه اشتغال صادر شده است

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان سمیرم گفت: متقاضیان تسهیلات مشاغل به بانک های عامل معرفی شده اند که ارزش معرفی نامه ها به ۱ میلیارد و ۳۸ میلیون تومان می رسد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، سید مهدی قائم مقامی در کمیته اشتغال شهرستان سمیرم با اشاره اختلال در واگذاری وام های قرض الحسنه مشاغل در سال گذشته گفت: امسال تسهیلات مشاغل خانگی به ۲۲ درصد رسیده که با توجه به این سود بالا بانک ها تمایل بیشتری به اعطای تسهیلات دارند.

وی گفت: در سال جاری پرونده جدیدی باز نشده و تمام پرونده های گذشته به بانک های عامل معرفی شده اند که ارزش معرفی نامه ها به ۱ میلیارد و ۳۸ میلیون تومان می رسد.

قائم مقامی با اشاره به حمایت از سرمایه گذاران در جهت جذب و اشتغال پایدار شهرستان گفت: سرمایه گذاران به دنبال سرمایه گذاری در مناطقی هستند که بیشترین سود را نصیب آنان کند و در این زمینه مسولان مربوطه باید زمینه های افزایش رغبت آنان را فراهم کنند.

وی تصریح کرد: سرمایه گذاری با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری باید به سوی ایجاد شرکت های تعاونی سوق پیدا کند تا بتوانیم حداکثر بهره برداری از آن را شاهد باشیم.

Go to TOP