زیر پا گذاشتن خطوط قرمز نظام در برنامه ۱۶ آذر دانشگاه آزاد

توهین به قوه قضائیه، زیرپا گذاشتن خطوط قرمز نظام، پیام ویدئویی خاتمی، توهین به داستان‌های قرآن و روحانیت از ویژگی های مراسم ۱۶ آذر دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب بود.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از دانا،  همزمان با فرا رسیدن ۱۶ آذرماه و روز دانشجو، بسیاری از دانشگاه‌ها برنامه‌های ویژه ای را برای این روز به اجرا درآوردند.

اگرچه برنامه‌های اصولگریان در سراسر کشور تقریباً از سوی دانشگاه‌ها لغو شده است؛ اما اصلاح‌طلبان و عناصر فتنه به راحتی توانستند برنامه‌های خود را در سراسر کشور اجرا کنند.

در این میان روز گذشته دانشگاه آزاد تهران واحد جنوب با دعوت از صادق زیباکلام و کاوه جوادیه به عنوان یک طنز پرداز این روز را جشن گرفتند.

در ابتدای این برنامه، پیام ویدویی یکی از سران فتنه منتشر شد که دوران فعلی و جامعه کنونی را یک جامعه سیاه دانسته و خواستار برداشتن این سرما و تاریکی توسط دانشجویان شد.

در ادامه این برنامه، مجری برنامه شعارهایی را در حمایت از فتنه گران قرائت کرد و احسان شریعتی با حضور در این برنامه، دوران بعد از انقلاب را یک دوران سیاه و تاریک خواند و اظهار داشت شعار اولیه در انقلاب اسلامی اصلاحات، آزادی جمهوری عدالت بوده که پس از انقلاب این شعار عوض شده است.

وی با حمایت از فتنه‌گران از فتنه‌هایی که تا کنون صورت گرفته است حمایت کرد و گفت که این ها جنبش های دانشجویی در راستای جنبش دانشجویان قبل از انقلاب بودند.

در ادامه این برنامه کاوه جوادیه یکی از هجونویسان کشور که اشعار وی در راستای تخریب نظام بوده است ضمن سیاه نمایی در دوران ۸ سال گذشته، رئیس جمهور سابق را یک مرده خطاب کرد.

وی در ادامه اشعاری خواند که در آنها به آیات و داستان های قرآنی توهین شده و همچنین امر به معروف و نهی از منکر را زیر سوال برد.

جوادیه در آخر اشعاری خطاب به روحانی خواند که در آنها خواستار رفع حصر سران فتنه شد و آنها را رفیق و یار دیرین خود دانست.

وی در ادامه با توهین به قوه قضائیه اعلام کرد هرکس حصر را به وجود آورده روانی و دیکتاتور دانست.

این برنامه در نهایت با همخوانی زنان در یک گروه موسیقی زنده به پایان رسید.

  1. شما که مسلمانید و راست می گوئید!!!!
    گر مسلمانی از این است که “سمنا” گوید
    وای اگر از پس امروز بود فردائی

Go to TOP