استاد دانشگاه اصفهان:

شهدا زمینی بودند و آسمانی شدند

استاد دانشگاه اصفهان گفت: شهدا افرادی عادی بودند که با بصیرت این افراد زمینی آسمانی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، ابراهیم بوذرجمهری در یادواره سه شهید شهرستان سمیرم که همزمان با روز دانشجو در دانشگاه پیام نور سمیرم برگزار شد اظهار کرد: شهدای ما جوانان و نوجوانانی بودند که بزرگی در آنان به راحتی به چشم می آمد.

وی تصریح کرد: در جبهه و جنگ شاهد بودیم جوانانی بیست و چند ساله اداره نبرد را با نیروهایی که دست خالی بود به عهده گرفته بودند و بعثی ها را به زانو در می آورند.

بوذرجمهری افزود: رزمندگان ما با توکل به خدا و غنیمت گرفتن از عراقی ها هشت سال تحریم را در شرایط جنگی پشت سر گذاشتند و سرافرازانه و مفتخرانه پشت سر گذاشتند.

وی شهدا را یابنده ارزش های واقعی انسان دانست و گفت: آنان با ارزش های واقعی زندگی کردند که توانستند اینگونه مایه افتخار ما باشند و جوانان باید مواظب دشمنانی که سعی دارند ارزش ها را جابجا کنند باشند.

استاد دانشگاه گفت: شهدای ما به خانواده خود عشق می ورزیدند و به درستی خانواده دوست بودند اما امروز شاهدیم متاسفانه اوج احساسات عاشقان یکساله فروکش می کند و به تلخی می رسد.

وی افزود: جوانان جبهه و جنگ وقتی به اشتباه خود پی مبردند از اشتباه دوری می کردند و دیگر اشتباه خود را با لجبازی تکرار نمی کردند که این باید درسی باشد برای جوانان امروز ما.

به گزارش سمنا، در پایان یادواره شهدای دانشجوی سمیرم که به همت امور فرهنگی دانشگاه پیام نور و پایگاه بسیج دانشجویی این دانشگاه برگزار شد از وبلاگ شهدای دانشجوی رونمایی شد و به فعالان این عرصه جوایز و یادبودی اهدا شد.

yadvareh6 yadvareh5 yadvareh4 yadvareh3 yadvareh2 yadvareh1

Go to TOP