عکس العمل سردار جعفری به بیانات ظریف:

استحکام دیپلماسی کشور ایران در مذاکرات هسته‌ای مدیون الهام بخشی انقلاب است

سردار سرلشکر محمد علی جعفری بیان کرد :دیپلماسی کشورمان در مذاکرات هسته ای مدیون اقتدار دفاعی و امنیتی نظام مردمی والهام بخشی انقلاب اسلامی است.

به گزارش پایگاه خبری سمنا ، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جلسه هیئت عالی سیاست گذاری نیروهای مسلح در عکس العمل به بیانات اخیر ظریف ، وزیر امور خارجه‌ کشورمان مبتنی بر اینکه «جمهوری اسلامی ایران به دنبال مذاکرات امن تر شده است »تصریح کرد : امن بودن کشور ما و امنیت خود ما مدیون تفکر و اندیشه بزر گانی همچون حضرت امام خمینی(ره)و حضرت امام خامنه‌ای(مدظله العالی) است که قدرتمندانه از یک ساختار انقلابی، مردمی، مستحکم‌ به وجود آمده و بسیج ده‌ها میلیونی نیز از آن ایجاد شده و رشد کرده است.
جعفری گفت : ما از سالها قبل به یک قدرت بزرگ بازدارندگی اطمینان بخش رسیده‌ایم و قدرت ما امروز به طور چشم گیری بهتر شده است .

سردار جعفری با اشاره به پیامدهای منطقه‌ای مقاومت انقلاب اسلامی در برابر استکبار اظهار داشت : قدرت و استقامت انقلاب اسلامی، باعث شد تا افکار سلطه طلبان و اقدام های آنان در سوریه از بین برودو همچنین در عراق نیز ابتکار عمل را از آنها گرفت .

وی افزود : سر پا بودن انقلاب بحرین مدیون انقلاب اسلامی ماست و این انقلاب ما بود که به انقلاب یمن روحی تازه بخشید.

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: همه این عوامل باعث شد تا کشور ما در مقابل قدرت های مستکبر بایستدوبه هیچ عنوان زیر بار حرف زور نرود.
جعفری خاطرنشان کرد: بی شک قدرت دفاعی ،مردمی و امنیتی امروزه ی کشورمان که از اسلام ناب محمدی(ص) و ایمان پر شور مردم مومن و انقلابی‌مان سرچشمه گرفته ،اعتماد به نفس مذاکره کنندگان هسته ای را تامین کرده است .

وی افزود :آمریکایی ها راهی جز پذیرش قدرت ایران ندارند زیرا تمام راه های ممکن را علیه انقلاب اسلامی ما تجربه کرده اند اما نتیجه ی دلخواه خود را کسب نکرده اند.

 

فرمانده کل سپاه در پایان با آرزوی موفقیت فراوان برای مسئولین سیاست خارجی کشوراذعان داشت: مسئولان سیاست خارجی دچار اشتباه محاسباتی نشوند و موفقیت های ایران را کوچک نشمارند و دست آوردهای انقلاب اسلامی و خون هزاران شهید را همانگونه که هست برداشت کرده و بر اساس آن راه استقامت را دنبال کنند.

Go to TOP