نمایشگاه کتاب سمیرم به ایستگاه اختتامیه رسید

نمایشگاه کتاب سمیرم که از اول ۲۴ آبان ماه در سالن مطالعه کتابخانه عمومی سمیرم کار خود را آغاز کرده بود وارد ایستگاه اختتامیه شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، مسئول این نمایشگاه در مراسم اختتامیه اظهار کرد:جای دارد از کلیه دوستانی که برای خرید یا سرکشی از این نمایشگاه کتاب بازدید کرده اند تقدیر کنیم.

قائم مقامی افزود: این نمایشگاه بر حسب وظیفه و در جهت نهادینه کردن فرهنگ استفاده از کتاب و کتابخوانی در شهرستان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمیرم از ۲۴ آبان تا ۳ آذر برپا بود.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سمیرم در این مراسم با گلایه از ساختمان فرسوده تنها کتابخانه عمومی سمیرم گفت: متاسفانه این ساختمان فرسوده و غیر استاندارد می باشد.

علی اکبر افشاری افزود:مخزن کتابخانه نیز از وضعیت مناسبی برخوردار نبوده که همین امر می تواند یکی از دلایل استقبال پایین شهروندان از این کتابخانه باشد.

وی با اشاره به مطالعه پایین گفت: حضور در این عرصه ستودنی است و امیدواریم این عزیزان هیچگاه عرصه را خالی نکنند و با پشتکار به کار خود ادامه دهند.

مسئول کانون پرورش فکری بهار اندیشه سمیرم اختراع و ایجاد کلمه را دلیل ایجاد تفاوت ها دانست و گفت: ایجاد کلمه در بشر باعث عبور کردن از جهل مطلق و رسیدن به آستانه آگاهی شد.

محمد داوودی در معرض کتاب بودن را دلیلی برای ایجاد رابطه دانست و گفت: رابطه با کتاب و کتابخوانی زیباترین رابطه برای انسان می باشد.

وی با اشاره به اقبال عمومی پایین مردم نسبت به مطالعه با مشارکت شرکت کنندگان به بررسی و شناسایی دلایل کاهش سطح مطالعه در جامعه پرداخت.

mohammad-davodi ghaemmaghami afshari1

  1. ساسان گفت:

    سلام اقای داوودی خدا قوت…حرفت طلا ولی………..رابطه با خدا قشنگتره..

  2. دست مریزاد جناب قائم مقامی
    تمام شهر مدیون زحمات وکوشش های شماهستند هرچند در این خراب آباد همه چیز از پای بست خراب است…اما باز هم جای شکرش باقی ست …سادگانه تلاش می کنید بدون هیچ چشم داشت وبدون هیچ نگاه گناه آلود ..سپاس وسپاس….

Go to TOP