فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم:

۶۰ برنامه در هفته بسیج برگزار می شود

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم گفت: همزمان با هفته بسیج، بیش از ۶۰ برنامه فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در شهرستان سمیرم برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، حسن عجمی صبح امروز در نشست خبری با خبرنگاران شهرستان با تبریک هفته بسیج، اظهار کرد: هفته بسیج به فرموده مقام معظم رهبری یک مقطع مهم و یادبود بزرگ برای ملت ایران است.

وی با بیان اینکه هفته بسیج هفته بزرگداشت ارزش ها و یک حادثه بی نظیر است افزود: وظیفه  ما تلاش برای گرامیداشت هرچه باشکوهتر این ایام است که نشان دهیم حقیقت بسیج زنده است.

عجمی افزود: ناحیه مقاومت بسیج سمیرم در جهت گرامیداشت هفته بسیج با شعار محوری”بسیج مظهر عزم ملی و مدیریت جهادی” برنامه ریزی وسیع وگسترده ای را برای گرامیداشت باشکوه این ایام انجام داده است.

وی از برگزاری  بیش از ۶۰ برنامه در هفته بسیج در شهرستان سمیرم خبر داد و افزود: همایش میقات صالحین، همایش ائمه جمعه، جماعات و هیئت امنا و فرماندهان سه دهه پایگاه های بسیج، همایش مادران پرچمداران مقابله با جنگ نرم با موضوع ماهواره(دجال واره)،  تجلیل از حافظان قرآن کریم، یادوراه شهدا، پیاده روی خانوادگی، همایش بزرگ شکوه پایداری بسیج وهمچنین افتتاح طرح های اقتصاد مقاومتی ومحرومیت زدایی از جمله برنامه های شاخص این ایام در سطح شهرستان سمیرم است.

عجمی گفت:نشست صمیمی فرماندهان وپیشکسوتان بسیجی با حضور فرماندهان رده های بسیج در سه دهه اخیر از دیگر برنامه شاخص هفته بسیج است که تمام برنامه های این هفته باهمراهی بسیجیان غیور و همیشه در صحنه سمیرم به صورت باشکوه برگزار می شود.

وی با بیان موفقیت و سربلندی بسیج در امتحان های مختلف گفت: ملت انقلابی ایران با روحیه و تفکر بسیجی که گره خورده با فرهنگ عاشورا و ولایت اس بسیاری از ناممکن ها را ممکن کرده و این روحیه و فرهنگ را همچنان ادامه داد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه سمیرم افزود: امروز اگر بخواهیم به تبیین بسیج بپردازیم کلامی رساتر و شیواتر از کلام مقام معظم رهبری که فرمودند بسیج برای جوانان شورآفرین، برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم آفرین است پیدا نخواهیم کرد.

وی جلوه های حضور جوانان در صحنه های پرخطر فلسطین و لبنان و همچنین بیداری جوانان دانشجو را در سرتاسر دنیا را برگرفته از الگوگیری از بسیج دانست و اذعان کرد: بسیج تنها تجربه موفق پیروزی بر استکبار است.

حسن عجمی با اشاره به افزایش جنگ نرم بر علیه ایران خاطرنشان کرد: امروز بسیج همانند جنگ تحمیلی سکاندار مقابله با جنگ نرم است و این دقیقا مطالبق با تعبیر مقام معظم رهبری از بسیج است که فرمودند” بسیج یعنی به صحنه و میدان آمدن. چه میدانی؟ میدان چالش های حیاتی و اساسی”.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم اظهار کرد: روز جمعه، ۳۰ آبان ماه روز اول هفته بسیج روز بسیج ولایت‌مداری و انتظار، روز دوم روز بسیج و طلبه تحت عنوان بسیج، جوان و خودباوری، روز سوم بسیج، اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی، روز چهارم بسیج، خانواده و سبک زندگی اسلامی، روز پنجم بسیج مستضعفین در راه بیت المقدس، روز ششم بسیج، ایثار و میثاق با شهدا نام گذاری شده است.

Go to TOP