فرمانده ناحیه سمیرم:

بیداری اسلامی الگو گرفته از تجربه موفق بسیج است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: حضور موفق بسیج در زمینه های مختلف ملی و بین المللی باعث شده بیداری اسلامی الگو گرفته از این تجربه موفق باشد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، حسن عجمی در سخنرانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم با تبریک هفته بسیج اظهار کرد: بسیج همانطور که در فرمایشات بنیان گذار انقلاب اسلامی و مقام معظم رهبری آمده است مدرسه عشق و شهادتی است که برای دوستان امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین است.

وی افزود: جلوه های زیبای منشور بسیج امروز در ایران و کشورهایی همچون عراق، لبنان، فلسطین و دیگر کشور ها متجلی شده و بیداری اسلامی الگو گرفته از این تجربه موفق می باشد.

عجمی گفت: در دنیای ایران در مرکز ناامنی های منطقه قرار گرفته اما به واسطه وجود بسیج در سایه اتحاد، انسجام و ولایت پذیری امنیت بالای جهانی را داراست.

وی بسیج را یار راستین انقلاب دانست و بیان کرد: از ابتدای انقلاب چه در زمان جنگ و ۸ سال دفاع مقدس و چه در زمان سازندگی و آبادانی کشور بسیج صداقت و وفاداری خود را به نظام بطور کامل به نمایش گذاشته است.

فرمانده ناحیه سمیرم تصریح کرد: بسیج همواره توانسته نقشه های دشمن را از بین ببرد و با ورود و حضور فعال در زمینه های فرهنگی، نظامی، مبارزه با دجال واره، سازندگی و اقتصاد مقاومتی و سایبری توانسته است خوش بدرخشد.

وی گفت: در زمینه اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی شهرستان سمیرم با اجرای ۱۵۰ طرح در زمینه های پرورش دام سبک و سنگین، شتر مرغ، قارچ، تولید کود ورمی کمپوست، صنایع دستی توانسته است در ایجاد اشتغال و تولید کشور سهیم باشد.

عجمی افزود: در راستای اقتصاد مقاومتی یک میلیارد و یکصد و پنجاه میلیون تومان تسهیلات در اختیار متقاضیان قرار گرفته و کلاس های آموزشی برای علاقمندان برگزار شده است.

وی افزود: بیش از ۶۰ برنامه در هفته بسیج در شهرستان برگزار خواهد شد که می توان از این بین به تقدیر از حافظان قرآن، دیدار با ائمه جمعه، نشست صمیمی فرماندهان سه دهه رده های بسیج، نشست میقات صالحین اشاره کرد.

به گزارش سمنا، حلقه های صالحین پایگاه های بسیج شهرستان سمیرم امروز با حضور در مصلی نماز جمعه با برگزاری حلقه بصیرت افزایی در نماز جمعه شرکت کردند.

mighatsalehin5 mighatsalehin4 mighatsalehin3 mighatsalehin2 mighatsalehin1 mighatsalehin

Go to TOP