- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

مذاکرات چهره واقعی امریکا را به تصویر کشید

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، حجت الاسلام حسین رجایی پور در آخرین خطبه های آبان ماه ۹۳ سمیرم اظهار کرد: تقوا نجات دهنده انسان از پلیدی ها و زشتی هاست و انسان با تقوا در برابر دشمنان نخواهد ترسید و خداوند را حاضر و ناظر بر اعمال می داند تا تنها در راه رستگاری قدم بردارد.

وی با تبریک هفته بسیج افزود: بسیج با فرمان امام خمینی (ره) از مخلصین جامعه انتخاب و عضو گیری شد تا امروز موجب اقتدار و سربلندی ایران و ترس و وحشت دشمنان ما باشد.

رجایی پور افزود: بسیج زیر چتر بهترین مربیان انقلاب که همان پاسداران می باشند رورش یافته و خوشبختانه در هر دو زمینه معنوی و نظامی بسیار قدرتمند و با اقتدار است و گواه این ادعا درخشش خیره کننده آنان در ۸ سال جنگ تحمیلی می باشد.

وی افزود: تفکر بسیج نجات دهنده کشور و انقلاب بوده و امروز در اوج ناامنی های منطقه و ناامنی های امریکا و اروپا خوشبختانه در ایران شاهد امنیتی هستیم که به جرات امنیت برتر جهان است.

رجایی پور با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران گفت: در این مذاکرات از سوی ایران نهایت گذشت و مصالحه صورت پذیرفت تا چهره واقعی و عدم صداقت امریکایی ها برای عده ای روشن شود هرچند هنوز عده ای نمی خواهند این را قبول کنند اما همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند امریکایی ها صداقت ندارند.

وی گفت: مذاکرات چه به توافق برسد و چه به توافق نرسد باعث دست یابی به ۳ نتیجه دستیابی به اهدافمان، نمایان شدند چهره واقعی آمریکا برای ملت ایران و شکسته شدند پایه و اساس تحریم ها شود.

امام جمعه سمیرم تصریح کرد: پیروزی ملت ایران در برابر زیاده خواهی های امریکایی ها با وجود یکپارچگی، اتحاد و ولایت پذیری است.

به گزارش سمنا نماز جمعه این هفته سمیرم با حضور حلقه های صالحین برگزار و در پایان به حجت الاسلام سجاد زینعلی به عنوان فعال بسیج طلاب هدیه ای اهدا شد.