رئیس جدید اوقاف سمیرم معرفی شد

ظهر امروز با حضور معاون مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره اوقاف سمیرم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، ظهر امروز (سه شنبه) مراسم تودیع و معارفه اداره اوقاف سمیرم با حضور معاون مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان برگزار شد.

در این مراسم از زحمات علی مبشری، رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان تقدیر و حسن قیصری با حکم مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به عنوان سرپرست این اداره در سمیرم منصوب شد.

نصرتی فرماندار سمیرم در این مراسم وقف را چشمه همیشه جاری دانست و گفت: وقف امریست که خیر و برکت آن همیشه ادامه داشته و با توجه به سابقه دینی شهرستان اهمیت موقوفات در سمیرم بسیار مشهود است.

معاون مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان وقف را درسی از ائمه دانست و افزود: موقوفه یادگار با ارزش واقف بوده و ثروت ایشان در آخرت خواهد بود تا در دنیا و آخرت خیر و برکت آن همیشه جاری باشد.

سعید حسینی با معرفی حسن قیصری به عنوان سرپرست جدید اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمیرم، گفت: حمایت از شهرستان های محروم با توجه به تصمیمات گرفته شده در دستور کار است که امیدواریم بتوانیم در این زمینه به شهرستان هایی همچون سمیرم نگاه ویژه ای داشته باشیم.

رئیس سابق اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان سمیرم با تقدیر از مردم شهرستان گفت: حضور من در این شهرستان سرشار از خاطرات شیرین و بیادماندنی است و همواره شاهد احترام، لطف و محبت سمیرمی ها به خود بوده و هستم.

علی مبشری با اشاره به عملکرد دوران حضور در شهرستان افزود: با همکاری هیئت امنای بقاع متبرکه، مساجد و مردم شاهد کسب مقام های برتر استانی در این شهرستان بوده ایم.

وی زنده بودن وقف در شهرستان را قابل تقدیر دانست و گفت: شهرستان سمیرم جز شهرستان های برتر استان در زمینه ثبت موقوفات جدید می باشد که این نشان از تدین و خیر خواهی این مردم دارد.

Go to TOP