جدید ترین پژو رونمایی شد

عکس/ آخرین شاهکار”پژو”

کارخانه خودروسازی پژو در نمایشگاه امسال، خودروی با طراحی عجیب و همچنین بسیار زیبا را ارئه کرده است که نام آن “Onyx” است.

به گزارش تیم رصد سمنا به نقل از ناصرون این خودرو در طراحی ظاهری بسیار خوب کار شده است. طراحی رنگ های بدنه و همچنین قالب تراش خورده و تیز این خودرو به نوعی با خودروهایی که این روزها بیشتر با طراحی کروی هستند متفاوت است.
طرح های داخل این خودرو نیز مابین طراحی های بسیار عجیب خودروهای فرمول یک و همچنین یک خودروی بسیار شیک و راحت است. این باعث شده تا سرنشینان احساس راحتی بسیار زیادی داشته باشند.
“Onyx” نه تنها از نظر ظاهری بلکه از نظر فنی نیز بسیار قدرتمند طراحی شده است. پژو برای این خودرو یک موتور هشت سیلندر با حجم موتر ۳٫۷ لیتر انتخاب کرده است.
این موتور قدرتمند به این خودرو اجازه می دهد تا ۶۰۰ اسب بخار انرژی تولید کند و آن را با یک جعبه دنده ۶ سرعته میفرستد تا بتوانید به راحتی کنترلش کنید.
اما این قدرت موتور به همینجا ختم نمی شود چرا که طراحان یک موتور الکتریکی دیگر نیز در این خودرو قرار داده اند که با روشن کردن آن ۸۰ اسب بخار دیگر به قدرت موتور اضافه می شود و می توانید از سقف سرعت ۳۵۰ کیلومتر در ساعت نیز فراتر بروید. pejo pejo1 pejo2 pejo3 pejo5 pejo6 pejo8 pejo9 pejo10 pejo11 pejo16 pejo17 pejo12 pejo13 pejo14

 

Go to TOP