سوشا مکانی

حقم بود به تیم ملی دعوت شوم/ گلی که از گسترش خوردم، فاجعه بود

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سرمربی تیم ملی به کار من اعتماد دارد و امیدوارم در جام ملت ها حضور داشته باشم.

 به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از دانشجو سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی “خبرگزاری دانشجو”، درباره دعوت شدن به اردوی تیم ملی اظهار داشت: فکر می کنم با دعوت به تیم ملی جواب خیلی ها داده شد. خدا را شکر می کنم که به تیم ملی دعوت شدم. سرمربی تیم ملی به کار من اعتماد دارد و امیدوارم در جام ملت ها حضور داشته باشم. فکر می کنم با این فشارهایی که روی من بوده، حقم بود که به تیم ملی دعوت شوم و باید به نظر سرمربی احترام گذاشت.

وی درباره تساوی سرخپوشان مقابل گسترش فولاد گفت: قبول دارم باید گسترش را می بردیم، ولی آنهامقابل ما خیلی خوب بازی کردند . البته گل بسیار بدی خوردیم. اصلا دوست نداشتم این اتفاق بیفتد. برای من که مدعی نیستم برای تیم ملی بازی کنم، دریافت این نوع گل ها فاجعه است. در مجموع فشار روی تیم ما زیاد است که باعث می شود یکی از پنالتی زنان خوب و بازیکن حرفه ای ما پنالتی را خراب کند.

مکانی درباره صحبتی که درخصوص جدایی از پرسپولیس کرده بود، عنوان کرد: خسته و عصبی بودم و بعد از بازی روحیه نداشتم که آن صحبت ها را کردم. قصد دارم در پرسپولیس باقی بمانم و موثر حاضر شوم.

او در پایان درباره دربی گفت: اصلا فکر نکنید که شرایط ما زیاد خراب باشد. از پیش باخته نیستیم و می توانیم با تمرکز بیشتر بازی دربی را ببریم. باید تا آن زمان خودمان را آماده کنیم.

Go to TOP