تصویری / تاسوعای حسینی سمیرم

tasoa1 tasoa2 tasoa3 tasoa4 tasoa5 tasoa6 tasoa7 tasoa8 tasoa9 tasoa10 tasoa11 tasoa12 tasoa13 tasoa14 tasoa15 tasoa16 tasoa17

 1. ناشناس گفت:

  در هوس خیال او همچو خیال گشته ام وز سر رشک نام او نام رخ قمر برم
  مثل همیشه روز تاسوعا سمیرمی ها سنگ تمام گزاشتند .. هیئت محله دلگرا هم طبق معمول پرجمعیت از بقیه..

 2. احمد گفت:

  آره عزداری سمیرم همون تکه آخر که پرجمعیت تر یعنی همون تر خیلی خیلی مهمتره از بقیه ئچیزاست و الا ….

 3. امینی گفت:

  ای جوانان وطن یاد آوریم
  در دل سرما و یخ فواره باش- یک سخن خورشید روی نیزه داشت – دین نداری لا اقل آزاده باش
  همه ی سمیرمی ها عاشقانه و پاک عزاداری کردند.

 4. با سلام و تشکر از زحمات شما
  چرا ما یک رابط قوی و فعال با صدا و سیمای مرکز استان نداریم تا این عزاداری های زیبا را انتقال دهد.
  توجه کرده اید اخبار صدا و سیمای استان هیچ باز خوردی از عزاداری های زیبای این شهرستان نداد، فقط یک تصویر یک ثانیه ای که انگار مربوط به خیلی سال های قبل می شد. واقعا ما انتظار داریم در این زمینه فعالیت بیشتری شود

 5. امیر گفت:

  با سلام خدمت سمنا
  بسم رب الحسین
  سمیرم یکی از شهرهای مذهبی استان حتی ایران هست آیین های بسیار زیبا و جالبی دارد برای محرم ولی متاسفانه ما کسی رو در این شهرستان نداریم ک این هارو انتقال بدن به استان حتی کشوری .خبر نگاران صدا سیمای ما تصویر برداری رو انجام میدهند ولی متاسفانه داخل استان کسی رو نداریم ک این تصاویر زیبا رو کامل جامع بخش کنند به قول دوستمون چند ثانیه اونهم از سال های قبل

 6. سلام دوستان مظلوم سمیرم شور عزاداری روز تاسوعا وچند عکس این همه انچه اتفاق افتاد کاش لااقل از هرهیات یه عکس بود .نماز ظهر عاشورا درحد دو سه عکس از صدا وسیما لطف شد پخش شد.البته ازصداوسیمایی که کانالهای ان درسمیرم قطع ووصل می شود کسی عین خیالش نیست وصدای ان مرتب روی اعصاب است همان بهتر یابه قول ما بختر که پخش نشه .یه شهیدانی واین شهر ادعا کاراش کجان .۳فل۶خباورکنید خیلیها چاهواره ندارند دیجیتال میجیتال هم ندارند.

 7. کی گفته دلگری ها بیشتربودن من خودم تمام هیت هارودیدم وازتمام هیت هاعکس گرفتم هم مصاحبه کردم اگه شدتوی وبلاگم هم مصاحبه هم عکساشو میذارم تااونجاکه من دیدم اکثریت دلگری نبودن شماازروی چه حسابی میگین دلگریها بیشتربودن؟

 8. سلام من با پیام اون اقا یاخانمی که گفته مردم مظلوم سمیرم موافقم البته بازم خوب گفته و با اون آقا یا خانمی که گفته محله گرایی نکنید.

 9. وقتی همه عاشق و یا حد اقل محب یک آقا هستند فرقی نمی کند جمعیت چقدر است به قلب ادما نگاه میکنند لکن این حساسیتها و چیزی که بعضا نامش را محله گرایی می گذارند اگر درجهت سبقت از یکدیگر درجهت پرشور کردن عزاداری باشدو مایه بقا وتداوم آن انشائ الله خود آقا مدیریتش میکند و نمی گذارد این احساسات مایه دشمنی شود چون درنهایت هیئت با جمعیت کم یا زیادش در یک نقطه جمع می شوند و آنهم گرد خیمه اهل بیت(ع) است. اگر یکطرف این عزاداریها بغض و دشمنی با یزیدیان است آنوقت جمعیت کم یا زیاد همه باید یکی شوند و یک هیئت واحد کردند و گرنه دشمن از همین صفهای هیئتها سرستون گرفته و آن را خدا ناکرده به لشکر یزید هدایت میکند . جوانان لازم است زیاد در فکر خلوت یا شلوغ بودن هیئت نباشند و آن را به رخ همدیگر نکشند . ما باید به شلوغی هر هیئتی افتخار کرده بگوییم الحمدلله حال این هیئت از هر محله ای باشد مایه افتخار شیعه و شهر ماست تا به وسیله آن به شیعه بودنمان افتخار کنیم.

 10. جوانان این شهر از هر هیئتی که باشند حال هیئتی با جمعیت بیست نفره یا جمعیت به مصافت یک خیابان همه الحمد لله از مشتیای عاشق ابو الفضل هستند که وقتی تو کوچه و بازار بار زندگیشان بر زمین می افتد همه و همه دستی بر کمر زده و آن مولی راصدا می زنند آین اباب با مرام هم دست آنها را می گیرد به خاطر اینکه اهل هیئتند نه اهل کدام هیئت هیئتی که شلوغ است یا خلوت .نه چون همه این جوانان از هر هیئت که باشند نمک خورده سر یک سفره اند . سفره فاطمه زهرا. و همه از آشنایان یک وادیند وادی ابا عبد الله (ع) . و همه بزرگ شده زیر یک پرچمند . پرچم ولایت ابوالفضل.

 11. طغرايي گفت:

  محله ی ماندگار عالی بو با جنگل وبیت العباس.مگ نه؟

 12. حامد گفت:

  سلام
  دوستان میشه منو راهنمایی کنید من اهل سمیرم نیستم اما دنبال محله دلگرا هستم می خواستم ببینم کدوم قسمت سمیرم هست
  ممنون میشم پاسخ بدید

Go to TOP