امام جمعه سمیرم:

استکبار ستیزی، راه مقابله با دشمن است

امام جمعه سمیرم گفت: امریکا برای جبران شکست های خود در برابر ایران هر کاری می کند که راه مقابله با دسیسه های آن تقویت روحیه استکبار ستیزی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا، صبح امروز راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور مسئولان و دانش آموزان سمیرمی برگزار و راهپیمایان پس از پیمودن مسیر راهپیمایی در دبیرستان دخترانه نیرومند تجمع کردند.

امام جمعه سمیرم در این راهپیمایی، ۱۳ آبان را بهترین فرصت شناخت جنایت های امریکا دانست و گفت: خاطرات تلخ ایرانی ها از امریکایی ها می باشد که می توان به جنگ تحمیلی، کودتای ۲۸ مرداد، تحریم و فتنه ۸۸ اشاره کرد.

حجت الاسلام رجایی پور افزود: امریکا هیچگاه دست از دشمنی در برابر ایران بر نخواهد داشت زیرا که انرژی هسته ایران تنها بهانه ای برای آنان بوده و این دشمنان قسم خورده با اصل اسلام و اندیشه های ما مشکل دارند.

وی تصریح کرد: در این مدت شاهدیم که دشمنان به دنبال جنگ با امام، جنگ اسلام با اسلام، جنگ مذهب ها و حذف منبر روحانیت و اندیشه های عاشورایی بوده اند و همیشه دست آمریکا در این دسیسه ها دیده شده است.

رجایی پور گفت: برای مقابله با دشمن باید با یکپارچگی و وحدت در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران و رهنمود های رهبر فرزانه انقلاب حرکت کنیم تا در برابر هجوم های همیشگی دشمنان در امان باشیم.

وی گفت: برای ولایت باید از هر چیزی گذشت و با توکل بر خداوند می توانیم از تمام فشار ها و مشکلات رهایی پیدا کنیم و سرافرازانه به کار خود ادامه دهیم.

رجایی پور خودباوری در تمام زمینه ها و به خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی را لازم دانست و گفت: دشمن به دنبال جبران شکست های خود می باشد و تنها راه مقابله با آن تقویت روحیه استکبار ستیزی می باشد.

امام جمعه سمیرم با اشاره به واقعه عاشورا گفت: دشمن از فرهنگ عاشورا همیشه هراس داشته و اگر نوجوانان و جوانان ما تنها به پیام اقامه نماز عاشورا توجه داشته باشند تمام نقشه های شوم دشمنان شکست خواهد خورد.

Go to TOP