روایت عجیب هالیوود از کشتار غزه

فیلمنامه‌نویس هالیوودی در حال نوشتن کتابی با موضوع جنگ غزه است و مدعی است در آن از ماهیت تروریستی حماس در جریان جنگ اخیر غزه و بی‌گناهی اسرائیلی‌ها پرده برداشته است.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از فرهنگ نیو ز، «دان گوردون»، فیلمنامه‌نویس آمریکایی، در حال نوشتن کتاب و فیلمنامه‌ای براساس جنگ اخیر غزه است.

او مدعی است در کتاب خود که «روز مرگ» نام دارد، مسائلی را در ارتباط با آنچه که حماس بر سر اسرائیل آورده است عنوان می‌کند که آمریکایی‌ها آن را نمی‌فهمند.

«دان گوردون» که در هالیوود چند فیلمنامه اکشن و حادثه‌ای نوشته است و طی ۴۰ سال گذشته یکی از اعضاء نیروهای دفاع اسرائیل بوده و در ۶ جنگ مختلف نیز شرکت کرده است.

دان گوردون

«گوردون» ۶۷ ساله که شهروند دوملیتی آمریکایی اسرائیلی است، در جنگ اخیر غزه داوطلبانه شرکت کرده است.

او درباره کتاب خود گفت: دیده‌های من کاملا با اخبارهای گیج‌کننده رسانه‌ها و آنچه آمریکایی‌ها درباره این جنگ شنیده‌اند متفاوت است.

وی افزود: حماس برای سال‌ها این جنگ را برنامه ریزی کرده بود و در همین سال‌ها نیز با هدف راه‌اندازی حملات تروریستی، بیش از ۴۰ تونل در عمق ۱۰۰ فوت زیر زمین، از غزه به سمت اسرائیل کنده است.

«دان گوردن» که در کنار نوشتن کتاب «روز مرگ»، در حال رایزنی با کمپانی فیلمسازی «رلیتیوتی مدیا» است تا در صورت توافق نسخه سینمایی این را نیز بسازند.

Go to TOP