همایش کودکانه حفاظت زیست محیطی برگزار شد

صبح امروز همایش حفاظت از گونه های زیست محیطی زاگرس مرکزی در کانون پرورش فکری کودک و نوجوان سمیرم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، صبح امروز با حضور کارشناس و مشاوره پروژه بین المللی حفاظت از تنوع زیستی زاگرس مرکزی همایش حفاظت از گونه های زیست محیطی در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمیرم برگزار شد.

کارشناس فنی پروژه بین المللی حفاظت از تنوع زیستی زاگرس مرکزی در جمع کودکان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان سمیرم با معرفی طرح زاگرس مرکزی کودکان را به حفاظت از آن دعوت کرد.

فرناز بزرگ نیا افزود: تنوع زیست محیطی سمیرم دارای دو گونه جانوری با ارزش خرس قهوه ای و سنجاب ایرانی است که باید فرهنگ حفاظت و  نگهداری آن در تمام جامعه نهادینه شود.

وی با معرفی و اهدا برخی کتاب های منبع تنوع میحط زیستی از کودکان و نوجوانان خواستار شد که در ارتقا فرهنگ حفاظت از محیط زیست از هم اکنون فعالیت خود را شروع کنند تا این میراث گرانبها را برای خود و آیندگان نگه دارند.

در این مراسم تعدادی از کودکان مرکز شماره ۱ کانون پرورش فکری کودک و نوجوانان سمیرم به بیان شعر و مقالات کوتاه خود پیرامون میحط زیست پرداختند و مطالب خود را به خانم بزرگ نیا اهدا کردند.

به گزارش سمنا در این همایش کارگاه هایی با حضور کودکان و نوجوانان برای آموزش حفظ و نگهداری تنوع زیستی محیط زندگی برگزار شد.

  1. نانا گفت:

    چرا کامنت منو پاک کردید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟حرف حق تلخههههههههههههههههههه

Go to TOP