براساس رویکرد جدید صورت می گیرد:

فراخوان خودروهای رانا و پژو ۲۰۶

گروه صنعتی ایران خودرو در نظر دارد تعدادی از خودروهای رانا و پژو ۲۰۶ مدل سال های ۹۲ و ۹۳ را فراخوان کند.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمنا به نقل از ایرنا، این فراخوان بر اساس رویکرد جدید گروه صنعتی ایران خودرو در جهت نهادینه کردن فرهنگ مشتری مداری و ارایه خدمات مطلوب به آنان صورت می گیرد.

هاشم یکه زارع، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو چندی پیش فراخوان برخی محصولات تولیدی را گامی در مسیر افزایش کیفیت خودروها و تامین انتظارات مشتری بر شمرد.

براین اساس، گروه صنعتی ایران خودرو از برخی مالکان خودروهای رانا، پژو۲۰۶ و پژو اس دی مدل های سال های ۹۲ و۹۳ درخواست کرده، برای بررسی و بازبینی سیستم برقی به نزدیکترین نمایندگی مجاز ایران خودرو در سراسر کشور مراجعه کنند.

آن دسته از مالکان خودروهای مزبور می توانند به نشانی پایگاه اینترنتی www.ikco.com مراجعه کرده تا در صورتی که شماره شاسی خودروهای آنها در فهرست مشمولان فراخوان باشد ،برای کنترل سیستم برقی به نمایندگی های مجاز ایران خودرو مراجعه کنند.

فراخوان یاد شده با هدف جلب اطمینان، تامین ایمنی و راحتی مشتریان و در جهت مسوولیت های اجتماعی گروه صنعتی ایران خودرو صورت می گیرد.

هزینه های باز بینی سیستم برقی خودروهای رانا، پژو ۲۰۶ و پژو اس دی بر عهده گروه صنعتی ایران خودرو خواهد بود و وجهی از مالکان این محصولات دریافت نخواهد شد.

Go to TOP