پایگاه مشاوره تحصیلی رایگان در سمیرم برگزارشد

پایگاه مشاوره وبرنامه ریزی تحصیلی رایگان ویژه دانش اموزان مقطع متوسطه وداوطلبان کنکور در سالن کتابخانه عمومی سمیرم برگزارشد .

یکی از دست اندرکاران برگزاری این پایگاه به خبرنگار سمنا  گفت : این پایگاه که توسط کانون جهاد علمی دانشگاه  علوم پزشکی اصفهان برگزارشده ، شش نفر ازمشاوران این کانون به دانش آموزان دبیرستان وداوطلبان کنکور مشاوره می دهند.

امین آصفی  با بیان اینکه همزمان با برگزاری این پایگاه ، نمایشگاه  وفروشگاه کتاب نیز در همین مکان دایر شده است ، اظهارکرد: در این نمایشگاه بیش از یک هزار عنوان کتاب در موضوعات مختلف کنکور و کمک درسی وهمچنین درزمینه های علوم انسانی ، ریاضی وتجربی با ۱۰درصد تخفیف عرضه شده است .

وی بیان کرد: این پایگاه ونمایشگاه کتاب سال گذشته نیز در سمیرم برگزارشد ؛ اما متاسفانه اداره آموزش و پرورش سمیرم سال گذشته با برگزاری این پایگاه همکاری نکرد وامسال نیز همکاری نداشته است .

پایگاه مشاوره وبرنامه ریزی  تحصیلی رایگان و نمایشگاه کتاب تا ۲۲ شهریورماه در نوبت صبح وعصر در محل کتابخانه عمومی سمیرم  دایر است .

  1. علی گفت:

    سلام
    ایده ترویج کتاب و کتاب خوانی امر بسیار پسندیده و نیکویی است که باید از دست اندرکاران آن سپاسگذاری نمود، ولی در مورد مشاوره تحصیلی به دانش آموزان باید به گونه دیگری به این موضوع نگاه کرد. به نظر نگارنده کسی که خود با استفاده از برنامه ریزی درست توانسته باشد به موفقیتی دست یابد می تواند در این مورد به سایرین مشاوره بدهد. حال اگر کسی بر مبنای شانس و اقبال موفق به ورود به دانشگاه آنهم در رشته پزشکی شده باشد باید خود احوال خویشتن را دریافته و پس از سیری در افاق کار را به کاردان بسپارد و هر روز دعا به جان سهمیه های داده شده نموده و تلاش کند که بتواند از عهده وظیفه تحصیلی خود بر آمده و باعث آبروریزی سایر دانشجویان سمیرمی دانشگاه نگردد و بداند که در صورت نبود آن سهمیه ها الان در یکی از دانشگاههای دارقوزآباد علیا مشغول به تحصیل بود. امیدوارم این کلمات کسی را آزرده خاطر ننماید. به امید آنکه لایقترین افراد در تمام پست ها و موقعیت های اجتماعی و اداری شهرمان قرار گیرند.

  2. سعید گفت:

    علی درست میگه. من موندم چطوری میخواند مشاوره بدند وقتی خودشون …

Go to TOP