رئیس سابق شورای شهر خبر داد؛

بازگشت کارخانه آسفالت شهرداری

رئیس سابق شورای شهر سمیرم گفت: کارخانه آسفالت شهرداری سمیرم که با قراردادی ده ساله به پیمانکاری واگذار شده بود با لطف این پیمانکار به شهرداری بازگشت داده شد.

محسن آصفی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمنا در سمیرم اظهار کرد: کارخانه آسفالت شهرداری سمیرم حدود ۴ سال گذشته، بدلیل بدهی ۳۴۰ میلیون تومانی به یکی از پیمانکاران با قراردادی ده ساله اعطا شده بود.

وی افزود: شهریور ماه سال گذشته پیمانکار با مراجعه به شورای شهر و شهرداری اظهار کرد در صورت بازگشت بدهی خود حاضر به لغو این قرار داد می باشد که با پیگیری شورا و شهرداری این امر امروز محقق شده است.

آصفی گفت: این پیمانکار با لطف و عنایت به شهرداری حاضر شد این قرار داد را با توجه به ۶ سال زمان باقیمانده امروز لغو کند و با توجه به مصالح شخصی موجود وی، کارخانه آسفالت سمیرم تا یک ماه دیگر به شهرداری بازگشت داده خواهد شد.

وی با تشکر از آقای فرامرزی، پیمانکار و طرف قرار داد کارخانه آسفالت شهرداری سمیرم گفت: بازگشت این کارخانه تنها با توجه به لطف این پیمانکار و پیگیری شورا و شهرداری امکان پذیر بود که امروز خوشبختانه محقق شد.

  1. خیلی هم عالی،،،باتشکر ازشورای محترم وشهردارگرامی،،کافیه دوسه مورد مشابه همچین اقداماتی صورت بگیره اونوقت سمیرم میشه گلستان..

  2. خیلی هم عالی،،،باتشکرازمسببین امر..

  3. مینا صابری گفت:

    احسنت بر پیگیری های انجام شده
    امیدوارم بازگشت این کارخانه آسفالت موجب بهبود وضعیت کوچه و خیابان های شهر و خاک و گل را از شهر دور کند

  4. آقا خدایش خیلی عالیه ،دم شورای شهر وشهردار محترم همه بروبچه های شهرداری گرم . بابت مرمت و نوسازی پل وسط شهر (مدرسه امام خمینی ) هم ممنون ،خدایش ای والله داره . آقا ، شورا وشهردار کارشون درسته نگید نه ، باباجان این شهردار سمیرمیه نه شهردارهای قبلی سمیرمی !

Go to TOP