نماز و قانونمداری دو اصل مهم است

پذیرفتن نقد خبرنگار به رفع زودتر مشکلات می انجامد و اگر مسوولی از انتقاد رسانه ای ناراحت شود مشخص است مشکل و ایراد از کار مسوول است وگر نه کسی که خطایی نکرده نباید از نقد هراسان شود.

به گزارش تیم رصد پایگاه خبری سمیرم(سمنا) به نقل از  صاحب نیوز، سرپرست جدید فرمانداری سمیرم با دعوت همه به قانون مداری و قوی تر کردن جایگاه رفیع نماز در همه سازمان ها و اماکن عمومی افزود: تقویت و زنده نگهداشتن امید در میان مردم بارعایت این دو اصل مهم محقق می شود.

محمد حسین نصرتی خاطر نشان کرد: شهرستان سمیرم در این سال ها مورد بی مهری های زیادی از جوانب مختلف واقع شده و این می طلبد مدیران و کارکنان دولت با همکاری مردم و رسانه ها برای رفع کاستی ها و کمبودها مجدانه بکوشند.

این مسوول در ادامه با تبریک و گرامیداشت روز خبرنگار اضافه کرد: نخستین نشست خبری خود با اصحاب رسانه شهرستان را روزهای آینده برگزار می کند.

نصرتی تصریح کرد: پذیرفتن نقد خبرنگار به رفع زودتر مشکلات می انجامد و اگر مسوولی از انتقاد رسانه ای ناراحت شود مشخص است مشکل و ایراد از کار مسوول است وگر نه کسی که خطایی نکرده نباید از نقد هراسان شود.

وی با بیان اینکه تضعیف دولت تضعیف نظام است ادامه داد: ممکن است تفاوت دیدگاه ها برای رسانه ها مهم باشد اما احترام به آرا و افکار همگان نیز باید مورد نظر و قلم این عزیزان قرار گیرد.

معاون فرماندار سمیرم با اعلام افتتاح ۳۰طرح در هفته دولت افزود: این طرح ها در تعدادی از روستاها و شهرهای منطقه به بهره برداری می رسند.

محمد رضا عسگریان خاطر نشان کرد: دولت یازدهم امسال را به نام سال آرامش و امید نامگذاری کرده و از همین رو برنامه های این هفته با اطلاع رسانی خوب رسانه ها کام مردم را شیرین خواهد کرد.

وی اظهار کرد: برنامه های متعددی در قالب یک جشنواره ورزشی و فرهنگی نیز در طول هفته دولت در جای جای شهرستان برگزار خواهد شد.

خبرنگار یکی از خبرگزاری های سراسری در این جلسه با اشاره به اهمیت خبر در جهان امروز اظهار کرد: خبرنگاران سمیرم بدون امکانات و مکان مناسب فعالیت های خوبی داشته اند.

محمود افشاری با بیان اینکه مهمترین وظیفه خبرنگار اطلاع رسانی درست و تازه اخبار است اضافه کرد: نقد منصفانه  سرفصل کار خبرنگاران محلی این شهرستان است.

وی با تشکر از سرپرست جدید فرمانداری سمیرم برای پذیرش نقد رسانه ها و روزنامه نگاران اضافه کرد: متاسفانه نماینده سمیرم در مجلس هیچونه تعاملی با رسانه ها و خبرنگاران شهرستانی ندارد.

وی به دعوت یکی از مسوولان اداری برای نشست به مناسبت روز خبرنگار با نماینده اشاره کرد و گفت: امسال نیز نماینده از برگزاری این نشست بدون هیچ علت موجهی امنتاع ورزید.

این خبرنگار خاطر نشان کرد: دغدغه همه ما حل و فصل مشکلات مردم عزیز است و اگر نماینده محترم ارتباط با رسانه های محلی را مد نظر نگیرند به یقین این موضوع به ضرر وی و شهرستان تمام می شود.

افشاری تاکید کرد: خبرنگاران هیچگونه غرض شخصی با مدیر و مسوولی ندارند و اگر مطلب و انتقادی می کنند تنها از سر دلسوزی برای مردم زحمت کش و تدبیر بهتر برای حل و فصل مسائل است.

فرمانده ناحیه مقاوت بسیج سپاه سمیرم با اشاره به ساخت دو سوله چند منظوره ۹دی در سمیرم گفت: یکی از این سوله ها در محوطه سپاه سمیرم در حال احداث است.

سرهنگ دوم پاسدار حسن عجمی افزود: ساخت سوله دوم ۹ دی نیز در روستای سیور و ماندگان بخش پادنا بزودی آغاز می شود.

وی اظهار کرد: سپاه ناحیه سیمرم۷۰۰میلیون ریال اعتبار برای فرش کردن چهار مسجد در شهرستان کمک و مساعدت کرده است.

  1. pedram گفت:

    سلام .چند سوال.۱- هرسال مقام معظم رهبری عنوان سال را مشخص می فرمایند …حال جناب معاون فرماندار این عنوان سال را از کجا در آوردن ..
    ۲-خبرنگاران محترم بجز سوژه های اداری که گاهی چند تا عکس و مختصری خبر از عملکرد ادارات همراه دارد بدنبال حل کدام معضل مردم بوده اند
    ۳-فرمانده محترم نفرمودند اونوقت این سوله ها چه مصرفی دارد و مناسبتش با این نشست چیه

Go to TOP