گروهی از فعالان گردشگری سمیرم:

گردشگری سمیرم را دریابید

گروهی از فعالان گردشگری سمیرم شهرستان را سرشار از جاذبه های گردشگری بی نظیر عنوان کرده و خواستار ساماندهی بیشتر برای تبدیل به گردشگری پایدار شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، فعال گردشگری و مسئول شرکت رویا گشت زاگرس صبح امروز در مراسم استقبال از رالی موتور های سنگین هیئت موتور سواری و اتومبیل رانی استان اصفهان با اهدا یادبود و نامه ای خواستار توجه بیشتر مسئولان به این شهرستان در بخش گردشگری شد.

وی تصریح کرد: شهرستان سمیرم از پتانسیل های بالایی برخوردار است که بسیاری از شهرستان ها از آن بی بهره اند و شهروندان آن برای دیدن این پتانسیل های گردشی مسافت طولانی را تا سمیرم می پیمایند.

بهرامیان با اشاره به تخریب مناطق گردشگری همچون آبملخ موتور سواران را سفیران گردشگری خواند و خواستار شد با اطلاع رسانی صحیح توجه مسئولان را به این موضوع جلب نمایند.

مسئول گروه رفتگران طبیعت، سمیرم را قلب گردشگری ایران معرفی کرد و گفت: گردشگری پایدار در سمیرم باعث استفاده گردشگران از این جاذبه ها و محافظت بیشتر از آن برای تحویل به نسل آینده می شود.

مهدی بهرامیان گفت: مسئولان باید مناطق گردشگری سمیرم را از بسیاری تخریب ها و آسیب هامحفوظ نمایند تا به درآمد پایدار شهرستان تبدیل شود.

به گزارش سمنا، گروهی از فعالان گردشگری و محیط زیست سمیرم با تهیه و توزیع بروشور و بیانیه هایی خواستار جدی مردم و مسئولان به مناطق گردشی شهرستان سمیرم شدند و با توزیع گل از موتور سواران رالی امروز تقدیر کردند.

Go to TOP