با حضور استاندار اصفهان

سرپرست جدید فرمانداری سمیرم معرفی شد

صبح امروز با حضور استاندار اصفهان محمد حسین نصرتی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری سمیرم معرفی شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی سمنا از سمیرم  ، دکتر رسول زرگرپور در مراسم تکریم و معارفه ی سرپرست جدید فرمانداری سمیرم در این شهرستان گفت: خوشحالم که بعد از گذشت ۳۰ سال به مکانی بازگشته ام که شروع خدمتم به نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده است.

استاندار اصفهان در ادامه افزود: تقدیم ۴۰۰ شهید در هشت سال دفاع مقدس و همچنین حضور ایثارگران سرافراز و امامزادگان بزرگوار در این شهرستان از امتیازات و برکات این شهرستان به شمار می آید.

رسول زرگرپور با یادآوری این نکته که اعتدال، تخصص، کارآیی و تعامل با ائمه جمعه و نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اصول انتخاب فرمانداران و مدیران در دولت تدبیر و امید است، افزود: استاندار از پیشنهادات دیگران برای انتخاب فرماندار استقبال خواهد کرد ولی تصمیم گیری نهایی برای انتخاب مدیران و فرمانداران با شخص استاندار است و این پیشنهادات الزام آور نیستند.

زرگرپور با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید در خصوص مشکلات اقتصادی، روابط خارجی و نظام تحول سلامت گفت:در طرح نظام تحول سلامت در هر ۲۴ ساعت حدود ۲۰۰ میلیون تومان یارانه سلامت به حساب دانشگاه علوم پزشکی پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه در سیاست‌های خارجی دولت بر اساس عزت، حکمت و مصلحت با کشورهای دنیا ارتباط برقرار کرده است، اظهار داشت: در راستای این سیاست ها در طول یکسال گذشته بیش از ۸۰ هیئت خارجی در رده های مقامات کشوری به استان اصفهان سفر کرده‌اند.

استاندار اصفهان به رونمایی از برنامه ی جامع دولت برای خروج از رکود و رونق اقتصادی اشاره کرد و افزود: در راستای بهبود اوضاع اقتصادی کشور و اجرای برنامه های دولت در این زمینه تاکنون تورم نقطه به نقطه از ۴۵ درصد به ۵/۱۴ درصد رسیده است و تورم کل نیز به ۳۵ درصد کاهش یافته است.

رسول زرگرپور با بیان اینکه در زمینه ای حل مشکلات اقتصادی هنوز در ابتدای راه هستیم، افزود: مردم هنوز نتوانسته اند طعم کاهش مشکلات اقتصادی را بچشند و امیدواریم با برنامه ی جدید دولت در خصوص خروج از رکود این تغییرات ملموس تر شود.

امام جمعه ی شهرستان سمیرم نیز در این مراسم بر قدردانستن نعمت ولایت فقیه و جمهوری اسلامی تاکید کرد و افزود: قدر این نعمت خدمت به مردم است.

گفتنی است در این مراسم از زحمات حامد منیری فرماندار پیشین شهرستان سمیرم قدردانی شد و محمد حسین نصرتی به عنوان سرپرست جدید فرمانداری سمیرم معرفی گردید.

  1. احمد گفت:

    بیوگرافی سرپرست فرمانداری؟؟؟؟

  2. اینطور که توتصاویر معلومه حدود ۲۰۰ نفری مدعوین اومدن !!!ولی ظاهرا” آقای عکاس خسته بوده ازتمام زاویه ها عکاسی کنه!

  3. pedram گفت:

    خدمت این برادر بزرگوار خیر مقدم عرض میکنیم ..و برایش ارزوی سلامتی داریم . انشالاه مردم ومسولین باش همکاری خوبی داشته باشند هر چی باشه از منطقه خودمون هست

Go to TOP