رئیس اداره بهزیستی سمیرم:

نقش خبرنگاران آگاهی بخشی جامعه است

رئیس اداره بهزیستی سمیرم گفت: خبرنگاران با اطلاع رسانی دقیق و شفاف با آگاهی بخشی در جامعه ایفای نقش می کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمنا از سمیرم، زهرا بیگم داودی در نشست تجلیل از خبرنگاران شهرستان سمیرم با تبریک ۱۷ مرداد، روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران با اطلاع رسانی و آگاهی بخشی نقش خود را در جامعه ایفا می کنند و به طور یقیق نقش خبرنگاران در توسعه و پیشرفت هر جامعه غیر قابل انکار است.

وی افزود: شهرستان سمیرم دارای ظرفیت های بالا و ناشناخته ای است که با تلاش رسانه ها و خبرنگاران در جهت معرفی این پتانسیل ها می توان در راه استفاده از آنان گام برداشت.

داودی با اشاره به مشکلات خبرنگاران بیان کرد: در مقابل ارائه و معرفی پتانسیل ها پوشش و نشان دادن کاستی ها و مشکلات می تواند موجب رفع و حل شدن آن در جامعه باشد تا جامعه به پویایی بیشتر دست یابد.

وی با اشاره به ضرورت اجرای مناسب سازی خاطرنشان کرد: در شهرستان سمیرم بیش از ۹۰ درصد ادارات با توجه به پیگیری های انجام شده برای معلولان مناسب سازی نشده است.

داودی گفت: حضور و فعالیت در جامعه حق معلولان است که با توجه به اهمیت ویژه مناسب سازی شاهدیم برخی ساختمان های جدید ادارات که در چند سال اخیر هم ساخته شده اند فاقد مناسب سازی بوده و معلولان را از دریافت خدمات محروم کرده است.

وی افزود: متاسفانه معلولان علاوه بر این مشکلات با حضور در جامعه دچار مشکلاتی هستند که برای حل آن نیاز به فرهنگ سازی است تا جامعه معلولان را به عنوان عضوی از جامعه بپذیرند و در این راه امیدواریم با تلاش و پیگیری خبرنگاران بتوانیم به نتیجه برسیم.

به گزارش سمنا، در پایان این نشست، رئیس اداره بهزیستی سمیرم با اهدا لوح و یادبود از تلاش خبرنگاران شهرستان تقدیر کرد.

  1. محسن گفت:

    با سلام و تبریک روز خبر نگار به تمام زحمت کشان این عرصه مخصوصا خبرنگاران سمنا

  2. با سلام و ادب
    گرامیداشت روز خبرنگار رو به تمامی خبرنگاران و خصوصا فعالان فرهنگی هنری سمیرم تبریک میگم.
    با آرزویتوفیق روز افزون

Go to TOP