فرمانده ناحیه سمیرم:

سفیران جهادی سمیرم برای محرومیت زدایی می روند

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: سفیران جهادی سمیرم شامل دانش آموزان و دانشجویان در جهت محرومیت زدایی عازم بخش دناکوه سمیرم می شوند.

به گزارش پایگاه خبری سمیرم (سمنا)، حسن عجمی صبح امروز در مراسم افتتاحیه اردوهای جهادی سمیرم به خبرنگار ما گفت: اردوهای هجرت امسال در جهت محرومیت زدایی و با حضور ۲۸۰ دانشجو و دانش آموز در منطقه دناکوه سمیرم برگزار می شود.

وی افزود: سفیران جهادی ما برای محرومیت زدایی در این منطقه اقدامات عمرانی، آموزشی و فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده اند که به یاری خداوند در پایان این اردوها شاهد خدمات ارزنده این جهادگران خواهیم بود.

عجمی افزود: این اردو به مدت ۸ روز با حضور دانشجویان و دانش آموزان در روستاهای پهلوشکن و بارند علیا و سفلی بخش دنا کوه سمیرم برگزار می شود.

وی گفت: هجرت امسال در شهرستان سمیرم با ظرفیت ۱۸۰ دانش آموز و ۱۰۰ نفر دانشجو با اعزام به مناطق محروم از صبح امروز شروع و تا پایان دوره ادامه خواهد داشت.

عجمی گفت: طرح های عمرانی بخش دنا کوه سمیرم با حضور برادران انجام خواهد شد و خواهران در این اردو با برگزاری کلاس های آموزشی و مشاوره ای بخصوص در چارچوب راستای اصول ۱۴ گانه اقتصاد مقاومتی فعالیت خواهند کرد.

Go to TOP