رئیس فنی حرفه ای سمیرم:

آموزش های فنی حرفه ای در راستای اقتصاد مقاومتی است

رئیس مرکز فنی حرفه ای سمیرم گفت: آموزش های فنی حرفه ای راهکار مناسبی در راستای اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمیرم (سمنا)، روز گذشته همراه با حضور مسئولان موسسات آموزشی آزاد فنی حرفه ای و رئیس مرکز فنی حرفه ای سمیرم، نماینده شهرستان از مرکز فنی حرفه ای سمیرم بازدید کردند.

پس از بازدید، جلسه ای با حضور مسئولان آموزشگاه های آزاد فنی حرفه ای، رئیس مرکز فنی حرفه ای سمیرم و نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، در مرکز فنی حرفه ای سمیرم برگزار و مشکلات آنان بازگو و بررسی شد.

رئیس مرکز فنی حرفه ای سمیرم در این جلسه اظهار کرد: آموزش های فنی حرفه ای با توجه به نیاز کشور به نیروهای کاری قوی راهکاری مناسب در راستای اهداف سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

سید رضا موسوی افزود: هر نوجوان و جوان ایرانی باید در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی یک مهارت را فرا گرفته و برای تسریع حرکت چرخ توسعه کشور بکار گیرد.

وی از مسئولان خواستار تعامل و تفاهم شد و افزود: امیدوارم با گسترش دوره ها و تفاهم نامه های مورد نیاز با سایر ارگان ها و موسسات آموزش عالی بتوانیم در این را استوار گام برداریم.

  1. فاطمه گفت:

    سلام ممنون از گزارشتون فنی حرفه ای سمیرم مشکلات فراوانی داره من جمله نداشتن سرویس ایاب و ذهاب ،با توجه به بد مسیر بودن و شیب بسیار تند خیابان و حتی ورودی تا قسمت کلاسهای بانوان که واقعا رمق آدم را میگیره و تاکسیها هم هر روز با یه نرخی این مسیرو طی میکنند و هیچ گونه نظارتی هم وجود نداره واینکه فاقد امکاناتی مثل کولر یا حتی یک پنکه رومیزی هست فضای کلاسها میز کار مخصوص نداره و تردد در کلاس هم برای مربی و هم برای کارآموزان مشکله جمعی از کارآموزان با کلی درخواست و پیگیری تاکنون موفق به نصب یک آبسرد کن در قسمت کلاسهای بانوان شده اند و امیدواریم با پیگیری مسولان سازمان و نماینده مجلس سایر مشکلات هم مرتفع گردد

Go to TOP