سمیرم دیشب دست به دعا و غرق ماتم مولا

به گزارش سمنا، سمیرم دیشب غرق در دعا و ماتم امیرالمومنین (ع) تا صبح چشم به هم نگذاشت.

به گزارش پایگاه خبری سمیرم (سمنا)، مساجد، حسینیه ها و بقاع متبرکه شهرستان سمیرم شب گذشته میزبان مردم متدینی بود که همراه با دعای شب قدر و ماتم شهادت مولای خود تا سحر بیدار بودند.

انجام اعمال این شب بزرگ و دستانی که برای برآورده شدن حاجات به عرش رسیده بود دیشب را آسمانی کرده بود تا سمیرمی ها در میهمانی خدا الغوث الغوث را زمزمه کنند.

امامزاده سلطان ابراهیم (ع) شهر سمیرم دیشب پذیرای خیل عظیم شهروندانی بود که هرجایی پیدا می کردند می نشستند و قرآن در به دست با خدای خود خالصانه راز و نیاز می کردند.

نوای مداحان مجمع الذاکرین سمیرم در شب شهادت و در امامزاده سلطان ابراهیم (ع) با صدای گریه و سینه زنی مردم فضایی را ساخته بود که کمتر کسی می توانست دل بکند و همه غرق در ماتم شهادت امیرالمومنین (ع) شب را به سحر پیوند زدند.

دیشب حضور کودکان و نوجوانان در کنار بزرگترها همراه با اخلاص عمل آنان آرامش و زیبایی را به نمایش گذاشته بود که انگار فرشتگان محو تماشای این عزیزان بودند.

نزدیکی سحر مراسم قرآن بسر همراه با روضه خوانی مداحان و توسل ها به ائمه معصومین پایانی زیبا و بی نظیری را رقم زد که آرامش الهی که روی صورت ها نقش بسته بود گواه این ادعا بود.

Go to TOP