رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم:

تلفن ۱۲۴ گوش شنوای بازرسان

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم گفت: شهروندان جهت جلوگیری سریع بازرسان از تخلف های صنفی می توانند با شماره ۱۲۴ تماس و گزارشات تخلف را جهت بررسی اعلام کنند.

اردشیر نوابی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری سمیرم (سمنا)، اظهار کرد: اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان بازرسی های خود را در راستای دفاع از حقوق مصرف کنندگان افزایش داده  که این برنامه تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.

وی تصریح کرد: بازرسان ما در دو نوبت صبح و عصر از واحد های صنفی جهت بازرسی و بررسی بازدید می کنند و در صورت مشاهده تخلف برابر قانون با متخلفان برخورد خواهند کرد.

نوابی تصریح کرد: با توجه به وسعت کاری بالا امیدواریم با همکاری مردم بتوانیم با متخلفان سریعتر برخورد نماییم که در این راستا مصرف کنندگان می توانند با شماره ۱۲۴ تماس و گزارشات تخلفات خود را به بازرسان ما جهت بررسی و برخورد اعلام کنند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت سمیرم افزود: در راستای تنظیم بازار در ماه مبارک رمضان در صدد جذب کالاهای اساسی مانند گوشت قرمز، گوشت سفید، برنج و شکر می باشیم که امیدواریم با پیگیری های انجام شده ظرف چند روز آینده محقق و با قیمت مصوب دولتی در بازار عرضه شود.

  1. محمد گفت:

    سلام
    شماره ۱۲۴ دروغی بیش نیست
    چند روز هی زنگ زدم ۱۲۴ اصلاً کسی گوشی رو برنمیداشت
    مملکت ما دزد بازاره و گرانفروشها و دزدها ارج و قرب زیادی دارند

Go to TOP