بدنبال چه می گردند؟

با توجه به حفاری های غیر مجاز در پارک مرکزی سمیرم، پارک تقرچه آنچه که به ذهن هر رهگذری می رسد این است که حفاران در این مکان بدنبال چه می گردند.

hafari1 hafari2 hafari3 hafari4

 1. کسی که اینجا را حفاری کرده بدنبال میراث فرهنگی بوده چون از ان محروم بوده !
  وچه جالب این حفاریها در کنار گوش اداره میراث فرهنگی اتفاق افتاده !

 2. سرنوشت میل سنگی وشیرسنگی بهتر از این اثار نبود

 3. بگذار ببرند خوش باشند شما چکار دارید
  اصلا به ما چه که چی می برند
  این چیزا که از زیر خاک می برند خیلی مونده و فاسد شده به همین خاطر باید از ما دور بشه عزیز دلم …

 4. مهندس گفت:

  همه میراث ما رفت به باد فنا

 5. Ahoora گفت:

  خاک بر سرت خاجیگونی !!!
  به احتمال زیاددنبال میراث فرهنگی یا طلا بودن .

  • رویا گفت:

   بهتر است قبل از اظهار نظر نگاهی به خود بیندازیم سپس تصمیم بگیریم که چه نتیجه ای بگیریم.شم خودت شخصا تا کنونب رای این آب و خاک چه کرده ای؟تا به حال ویرانی به بار نیاوردی؟ زباله ای در گوشه کنار صحراها پرت نکرده ای؟… پس دیگر با بی احترامی هایت روی اشتباهات خودت سرپوش نگذار.

 6. چه بسا زیبا تر بود نگام اظهار نطر هامان کمی مؤدبانه تر رفتار می کردیم.از همین نفاق قائل شدن هاست که هنوز در شهری با این قابلیت ها به جایی نرسیده ایم.ما از محله های مختلف ولی از یک شهریم تفاوتی نداریم اگر همه یکدیگر را با الفاظ نامناسب ورفتارهای نابج تحقیر نمی کردیم.
  تخریب این چنین مکان هایی هم نه از سر سود جویی که از عدم رسیدگی مسئولین، البته اگر بشود نامشان را مسئول گذاشت، و در نتیجه ناشناخته ماندن منابعمان است.از این رو عده ای سود جو فرصت را مغتنم شمردند و با در دست داشتن سرنخ هایی هویت فرهنگی ما را به باد فنا می دهند.
  وقتی در میراث فرهنگی عده ای مشغولند که حتی درس کارش را هم نخوانده اند توقع بیش تری از اینان نمی رود.باستان شناسان، موزه داران، مورخان ما در بیرون میراث فرهنگی در تکاپوی حفظ زندگی اند و عده ای بی سواد…الباقی را نگوییم بهتر است که زبان عمل نمی کند دست ها زیر قدرت ها له شده اند و یارای عمل کردن ندارند.
  امیدوارم تمام حرف های من به گوش مسئولین از طریق این رسانه رسانده شود اگر به راست رساننده است.

 7. والا (با تشکر از رویا صادقی ) از نظر خوبتون

Go to TOP