- سمیرم خبر - http://semiromkhabar.ir -

مسئولان در وظایف خود کوتاهی نکنند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری سمیرم (سمنا)،حجت الاسلام سید حبیب الله موسوی  در خطبه های نماز جمعه این هفته سمیرم با اشاره به فضیلت ایّام البیض و اعتکاف در ماه رجب اظهار کرد: در اهمیت اعتکاف همین بس که رسول خدا (ص) به صورت مداوم و همه ساله عملعبادی اعتکاف را تا آخر عمر در ماه رمضان انجام می دادند.

وی  با تبریک ۱۳ رجب روز میلاد امیر مؤمنان (ع) نیز گفت: بخشی از شگفتیهای زندگی پر حادثه امیرمؤمنان (ع) مربوط بـه ولادت و دوران کودکی، نوجوانی و جوانی آن بزرگوار است.

موسوی افزود: تولد امیر مؤمنان (ع) در داخل کعبه صورت گرفت کـه فضیلت منحصر به فرد آن حضرت بود و پرورش یافتن ایشان در خانه رسول خدا (ص) از شش سالگی و تبعیت و پیروی صد در صد او از پیامبر اکرم (ص) از فضیلتهای حضرت علی (ع) بود.

امام جمعه سمیرم گفت : کسی که مسئولیتی را بر عهده می گیرد در قبال مردم وظیفه دارد و باید آن کار را به نحو احسن انجام دهد و در انجام کار های خود کوتاهی نکند.

وی خاطر نشان کرد: امام خمینی (ره) با ایستادگی در برابر ذلت و ننگی به نام کاپیتولاسیون اجازه نداد تا ظلم، جنایت و سلطه گری آمریکا و استکبار در ایران اجرایی شود.

امام جمعه سمیرم با اشاره به فضیلت و برکات نماز از بازاریان این شهرستان خواست برای احیای نماز جماعت تلاش و اهتمام جدی داشته باشند تا با پویایی نماز بیش از پیش شهرستان سمیرم از برکات الهی بهره مند شود.