تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات برگزار شد

با حضور دانشجویان شهرستان سمیرم تریبون آزاد انتخاباتی در دانشگاه پیام نور سمیرم برگزار شد.

با حضور دانشجویان شهرستان سمیرم تریبون آزاد انتخاباتی در دانشگاه پیام نور سمیرم برگزار شد.

به گزارش سمنا و به نقل از  فارس ، با توجه به نزدیک شدن به ایام انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهرها ظهر امروز با حضور دانشجویان شهرستان سمیرم تریبون آزاد دانشجویی با موضوع انتخابات در دانشگاه پیام نور سمیرم برگزار شد.

در این تریبون دانشجویان به بیان دیدگاه‌های خود در مورد انتخابات ۹۲ و موضوعاتی همچون ملاک‌های رئیس جمهور آینده، انتظارات و مطالبات خود از دولت آینده پرداختند.

رئیس دانشگاه پیام نور سمیرم در جمع دانشجویان این دانشگاه با اشاره به حساسیت انتخابات پیشرو گفت: جوانان باید با افزایش بصیرت و بینش سیاسی و حضور در صحنه انتخابات گامی بلند در راستای اعتلای کشور و اهداف انقلاب اسلامی بردارند.

محمودرضا صدرایی با تاکید بر اینکه انقلاب اسلامی در اوج مبارزه و درگیری با دشمنان انقلاب است، تصریح کرد: دانشجویان در این انتخابات وظیفه سنگین و مهمی بر دوش دارند و با آگاه سازی جامعه باید در این میدان مبارزه سهیم باشند.

وی ادامه داد: انتخابات خرداد ماه امسال با حضور جوانان و دانشجویان همیشه در صحنه به حماسه سیاسی تبدیل می‌شود و تمامی نیرنگ‌ها و حیله‌های دشمنان ایران اسلامی بار دیگر نقش بر آب می‌شود.

به گزارش فارس، شهرستان سمیرم با دو مرکز عالی دانشگاه پیام نور و آزاد در فاصله ۱۶۰ کیلومتری جنوب اصفهان قرار دارد.

Go to TOP