اعلام نتایج شوراهای شهر و روستای سمیرم

فرماندار سمیرم گفت: نتایج انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای سمیرم اعلام شد.

حامد منیری در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سمیرم حضور گسترده و با نشاط مردم سمیرم را در انتخابات قابل تقدیر دانست و گفت: مردم همیشه در صحنه سمیرم مشارکت بیش از ۸۵ درصدی را در یازدهمین انتخابات ریاست جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا رقم زدند.

وی حضور و مشارکت را نشانه‌ای از پایبندی مردم به آرمان‌های مقدس انقلاب اسلامی و امام راحل (ره) دانست و افزود: این مشارکت بالا نشان می‌دهد که مردم ما همچنان عزمشان راسخ و جزمشان نیز در مقابل توطئه‌های دشمنان راسخ‌تر است.

فرماندار سمیرم با بیان اینکه انتخابات در شهرستان سمیرم در کمال آرامش و امنیت بالا برگزار شد و هیچ مشکل خاصی را در برگزاری انتخابات شاهد نبودیم، اضافه کرد: از تعداد ۵۲ هزار و ۲۴۸ نفر واجد شرایط شورای شهر و روستا حدود ۴۹ هزار ۹۴۲ نفر شرکت کردند.

وی همچنین تعداد آرای صحیح ریاست جمهوری را ۴۹ هزار و ۹۴۲ رای اعلام کرد و تصریح کرد: تعداد آرا ریاست جمهوری در شهرستان سمیرم به ترتیب متعلق به حسن روحانی (۲۸۸۹۳)، سعید جلیلی (۵۵۸)، محسن رضایی (۵۴۹۲)، محمد باقر قالیباف (۵۱۲۹)، علی اکبر ولایتی (۲۱۳۶) و سید محمد غرضی (۷۵۶) است.

منیری به حضور پرشور عشایری در انتخابات شورای عشایری اشاره کرد و گفت: انتخابات شورای عشایری و ریاست جمهوری با شرکت ۶هزار نفر از جامعه عشایری در ۲۲ طایفه عشایری سطح شهرستان برگزار شد که ۶۸ نفر به عنوان شورای عشایری انتخاب شدند.

وی همچنین به اعلام نتایج شورای شهر سمیرم از میان ۲۸ کاندیدای این دوره انتخابات شورای اسلامی شهر سمیرم اشاره کرد و گفت: در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر سمیرم، محمد ابراهیم پیرمرادیان ۳هزار و ۶۱۵ رأی، محسن آصفی با ۳هزار و ۵۸۳، عصمت آصفی ۳ هزار و ۴۴۰، عبدالعلی بهرامی ۲ هزار و ۹۶۷، منصور نادری ۲ هزار و ۸۹۱، مصطفی امیدی ۲ هزار و ۶۱۹ رای، مجتبی افشاری ۲ هزار و ۶۰۶ رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر سمیرم و همچنین سجاد افشاری با ۲ هزار و ۴۴۶ رای و مهدی طایی با کسب ۲ هزار و ۳۹۹ رای به عنوان علی البدل انتخاب شدند.

  1. راضیه گفت:

    سلام
    سمیرم نیاز به سایت خبری دارد
    امیدوارم شما که شروع کردید خیلی خوب چلو برید
    موفق باشید

Go to TOP